• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Leonardo Cuneo


Recommended Posts

820898_m.png

SAMP.LV Sūdzību Paraugs
Par noteikumu neievērošanu, tu vari tikt sodīts.

820898_m.png

Sūdzības rakstīšanas paraugs

1. Tavs niks iekš serverī?: Lakijs Vilders
2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Leonardo Cuneo
3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: OOC insult. Par Bowmana mixu, nu katram gadās, prost nepielika svītriņu. Gadās. Wep man, jo bija terra. CS nav.
4. Kā vainas dēļ tas notika? : Tostera.
5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time): 
ozgx3epslo0i29b9suf.png

Virsraksta paraugs 

[sūdzība]-Pārkāpēja niks : piemēram [sūdzība]-Deivid_Moore

​Sūdzību rakstīšanas un komentēšanas noteikumi.

  • Sūdzības topikā raksta tikai sūdzības autors, pārkāpējs un foruma & servera administrācija, pretēji var sekot pāris % jūsu kontā.
  • Sūdzība ir jāraksta pēc augstāk norādītā parauga un jāievēro visi šeit atrodamie foruma noteikumi. Pretēji topiks tiks automatiski aizslēgts.
  • Topika virsrakstam jābūt pēc šāda parauga; [sūdzība] Pārkāpēja vārds, pretēji jūs varat tikt sodīts.
  • Topika virsrakstam jābūt skaidri un gaiši saprotamam, jāttiecas uz sūdzību un ir jāievēro foruma noteikumi.

820898_m.png

Noteikumi un sūdzību paraugs var tikt atjaunots jebkad, tāpēc to nezināšana neatbrīvo no soda!

 
Link to comment
Share on other sites

Tā kā skrīnā esmu redzams arī es domāju, ka postot te varu.
Tātad par mani - jā, nepieliku vienu svītriņu, gadās, bet nu skatīsimies, kā jūs uz to skatīsieties.
Par Lakiju - Ir man skrīns ar Lakija RK, bet nu izdomāju nelikšu, vienkārši nu, man vienalga reāli, ka viņš tiek sveikā cauri, bet es ķurmā sēžu, lai jau tiek tā brīvība, kamēr vēl ir ;)

Link to comment
Share on other sites

Tā kā skrīnā esmu redzams arī es domāju, ka postot te varu.

Tātad par mani - jā, nepieliku vienu svītriņu, gadās, bet nu skatīsimies, kā jūs uz to skatīsieties.

Par Lakiju - Ir man skrīns ar Lakija RK, bet nu izdomāju nelikšu, vienkārši nu, man vienalga reāli, ka viņš tiek sveikā cauri, bet es ķurmā sēžu, lai jau tiek tā brīvība, kamēr vēl ir ;)

 

Liec, sen sevi kādā screena neesmu redzējis. ;c Kā es no malas izskatos?

Link to comment
Share on other sites

 

Liec, sen sevi kādā screena neesmu redzējis. ;c Kā es no malas izskatos?

 

Nav tur ko, es pazīstamus purnus nelieku sūdzībās, lieku kkādus ziginiekus vai analfabētus pārsvarā ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...