• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Andrejs Quattros


Recommended Posts

1. Tavs niks serverī: Lucky Rogers
2. Admina niks serverī: Andrejs Quattros 
3. Pierādījumi (Screenshots/Video): blyyjg675kwctlha7c9y.png
4. Apraksts par situāciju. - Bija streiks pie domes. Viņš stāvēja tā attālāk. Es piegāju, un sāku viņu saukt, kad viņš sāka bēgt, es noRPoju, ka iesitu un viņš prost skrien tālāk. 2x nospamojua RP, ka iesitu, tam stoneface. [RP Avoid]

Link to comment
Share on other sites

Izdoma pasakas! 

Edited by Unknown.
Vismaz foruma noteikumus būtu iemācījies, bet pat tos nezin. +1 warn par DP.
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

CS no tavas puses - kautiņš domes priekšā. + CS, NonRP no tavas puses, ka pieskrien klāt random čalim un sāc prosta sist. Nekāda RP iemesla šeit nav redzama. Ņemot pēc definīcijas - DM - cilvēka nogalināšana/sišana bez RP komandām / IC iemesla. Kur ir IC iemesls? Tev nepatika viņa seja? Agrāk es šādus pajoļus metu pa taisno iekšā - kkas līdzīgs mudakiem, kas domē ienāk uz pieņemšanu un ar episki izcilu RP tev uzčurā vai sāk masturbēt.. Tik asprātīgi, uz dir*as.

 

Iemesls man bija, viņš man sen nodirsa. CS, nonRP? 

 

Jāizlasa tev šis teikums - Viņš stāvēja tā attālāk. 

 

nonRP? - Viss ar RP, +iemesls ir+viņš bija tālu no domes. Pie picērijas. :)

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Nu es redzu tu tur skrien un! ;D Ta var mužigi srideties Nav pieradijumu es tur sevi neredzu !

Link to comment
Share on other sites

Nu es redzu tu tur skrien un! ;D Ta var mužigi srideties Nav pieradijumu es tur sevi neredzu !

 

..... - Ej palasi grāmatas.

 

 

Ir CS - reālajā dzīvē tu bez jebkādas runāšanas nevienam nesistu. NonRP - ķēdes reakcija CSam - NonRP domāšana. Labje, es te pārtraucu rakstīt, nemaz to nedrīkstu, atvainojos.

 

Kā jau teicu, viņš mazliet ātrāk man dirsās, un tagad gribēju viņu atrubīt. 

Link to comment
Share on other sites

Aizej un palasi sikais,!

 

wop wop, sen esmu atlasījies, man tas nav vajadzīgs. :lol: Viss, neiekrāsim postus drauks, gaidam kādu 6lvl.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Windenam noņemšu 2 wp,bet viens tiks atstāts..Andrejs sodīts par RP Avoid uz 30 minūtēm,iespējams,ka čats tika aizspamots,dēļ vienas lietas ingame...bet tas tā. Sakarā par Cs ... Ja viņš ir mafijnieks,pēkšņi uzbrūk nevainīgajam,mēģinot izdarīt pāri...nu tas tā..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...