• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] John_Turner


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Chris_Jefferson
2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: John_Turner
3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Kurzemnieku nindzjas mani uzaicināja uz tasi tējas, protams, ka es neatteicu, tāpēc braucu ciemos! Es aizbraucu, mani nošāva, es biju vienkārši šokā, vēl izlasīju sirds sāpinošu frāzi :/
4. Kā vainas dēļ tas notika? viņa 
5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time):

dbimouam6kmao35i8usq.png

Link to comment
Share on other sites

Chris! GSG Neviens nav aicinats uz KM! Nav ari nemaz pieradijumu! Un tas ir domats par OOC! !

Mani uzaicināja viens pociks no jūsu nindzjām, viņš rakstīja sms, bet viņš tā arī savu vārdu nepateica.

Nu ja, tas ir ooc insults, mani aizskāri :(

Link to comment
Share on other sites

Mani uzaicināja viens pociks no jūsu nindzjām, viņš rakstīja sms, bet viņš tā arī savu vārdu nepateica.

Nu ja, tas ir ooc insults, mani aizskāri :(

 

1.kart Chris, GSG IR NEVĒLAMĀS personas Kurzemes mafijā, netēlo ka nezinu! Ir Diplomatija ENEMY!

2. Nekads ooc insult!  Vnk dabuji ka vajadzeja! To ka esi uzaicinarts, pupu mizas, Nav nemaz pieradijumi, jo esam ENEMY!

Link to comment
Share on other sites

1.kart Chris, GSG IR NEVĒLAMĀS personas Kurzemes mafijā, netēlo ka nezinu! Ir Diplomatija ENEMY!

2. Nekads ooc insult!  Vnk dabuji ka vajadzeja! To ka esi uzaicinarts, pupu mizas, Nav nemaz pieradijumi, jo esam ENEMY!

Nu labb, man nav pierādījumu par to čali, bet ir scrēns ar ooc insult, un tas ir pats galvenais!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...