• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [Norelly_Kquerl]


Recommended Posts

1. Tavs niks serverī:Kent_Lopez
2. Admina niks serverī: Norelly_Kquerl
3. Pierādījumi (Screenshots/Video): Nav, jo laikam ar pāri simts liecībām pietiktu...
4. Apraksts par situāciju. Tātad, viņš mani ielika jail par to, ka pa vz neteicu *mic on*, *mic off*, bet forumā noteikumos nekas tāds nav rakstīts vienīgais, ko atradu par vz bija šis :

  • Caur /gov jeb valsts ziņām drīkst rakstīt tikai legālās organizācijas, pārējie drīkst rakstīt vai veidot konkursus vai paziņot par kāzām, iepriekš saskaņojot ar servera administrāciju, ja admini nav serverī, rakstīt ir kategoriski aizliegts.
    Tātad, sanāk, ka Norelly mani nojailoja nepamatoti.
    Ceru, ka kaut kas tiks darīts.
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

:D :D :D :D , Bilditi vismaz vareji ielikt, nu ja , atdzistu, es to izdariju, bet, gadijumi nebij jadara * Mikrafons iesledzas no Autoskolas toletes* Vai kas tads? :D Man liekas viss patiess..

Nav tādu noteikumu vecīt :) Tas nav ieviests kā rp termins. Es uzskatu, ka šis ir totālākais izdomātais "Imagination" termins, kas nemaz nepastāv... -_- Pierādīsi, ka tas tā nav atvainošos :) 

Bet zinu, ka tas nav iespējams...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...