• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība pa Z51 CS!


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Demons_Salvatore
2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Ryan_McCartney
3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Tātad. Z51 prasa no valsts organizācijām naudu. Tādējādi pārkāpjot valsts noteikumus. Prasto no Los Santos Police departamenta un San Fiero Police departamenta naudu. Jo legālajā organizācijām prasa naudu, kur loģika ? Ja mēs nemaksāsim, tad nedos ieročus un mums būs jāpatrulē pa ielām ar kulakiem ? Smieklī nenāk ? Kādēļ tas ir CS ? Real life, piegādājot munīciju policijai, tas ir bez maksas, jo mēs aizstāvam valsts likumus. Saprotu, ka z51 grib uzpelnīties, bet šis nebūs viens no tiem veidiem. Samp.lv ar šo līderi paliek vēl vairāk nonrp nekā ir bijis. Tagad policija skraidīs pakaļ ar ieročiem. 
4. Kā vainas dēļ tas notika? Viņa.
5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time):

 

http://www.bildites.lv/images/8v577r5mz0j38t0pupg0.png

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt tas nenotika manis dēļ, bet gan Jon_Scofielda dēļ, jo viņš Z51 DM !!!!!

Otrkārt kāpēc neviens nelika sūdzības par WFG un Caponiju? jo tad sanāk ka viniem ari bija CS !

Treškārt, David_White piegādāja jums ieročus un teica, ka nākamreiz jāmaksā !

Ceturtkārt, Harris Vilders teica, ka obligāti japiegādā ieroci, bet cenas nosaku ES !

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt tas nenotika manis dēļ, bet gan Jon_Scofielda dēļ, jo viņš Z51 DM !!!!!

Otrkārt kāpēc neviens nelika sūdzības par WFG un Caponiju? jo tad sanāk ka viniem ari bija CS !

Treškārt, David_White piegādāja jums ieročus un teica, ka nākamreiz jāmaksā !

Ceturtkārt, Harris Vilders teica, ka obligāti japiegādā ieroci, bet cenas nosaku ES !

 

 

Jon_Scofield, ja tevi Dmoja, tad jāraksta foruma sūdzība, jo tas ir noteikuma pārkāpums.

Par WFG un Capniju neko nezinu, tagad iet runa pa tevi.

 

Tad tas nav CS ? Ka LSPD ir jāskrien ar kulakiem virsū un jaiztāv valsts likums ? :D Loģika ? 

Pie tam, armija piegādā real life ieročus policijai bez maksas,  tad samp.lv tas nenotiks ? :D Varēsim apkarot noziedzību ar kulakiem ? :D Ar vārdu palīdzību, pret 13 gadīgiem mudakiem ? Loģika, jeb CS! 

Link to comment
Share on other sites

Nu neko darīt, man teica ka ieroču cenas nosaku es, kamēr man administrācija nepateiks ka ieročiem cenu nav, tikmē cenas paliks.

 

Nu cerēsim, ka administrācija pieņems pareizo lēmumu. :) Kas būtu rpiskāk serverim.

Link to comment
Share on other sites

Gaidīsim administrācijas lēmumu.

 

+ kur tu esi dzirdējis ka armija piegādā ieročus RL ?? Runāju ar senci, viņš dienēja armijā, tā viņam bija pirmā dzirdēšana par kaut ko tādu!

Edited by Ryan_McCartney
Link to comment
Share on other sites

Njā , Lācītis "lielais rperis" kļūdijās ".

 

Kur tu esi dzirdējis , vai redzējis , ka armija policijai piegādā ieročus ? 

 

TC 

Link to comment
Share on other sites

Nekāds TC. Sampā ir pieejams,ka Armija piegādā ieročus Legālajām frakcijām - Speciāli,jo nav skripta,ka LSPD Vai SFPD vai Dome taisīt ieročus,diemžēl,bet tā ir,kad tikai Armijai ir miljardiem Rūda un viņi taisa ieročus.

Diemžēl šādi, te ,Samp.lv, ir sistēma,nevis Real Life..Te bijusi vienmēr tāda rīcība,kad Armija pieved Legālajām :)

Par samaksu sakot - Ir kādi Līgumi norpoti,ka līderis sazinās ar līderi un parakstās?

Šeit ir CS,nonRP - Vienkārši prasot - DOD NAUDU,DABŪSI IEROČUS,pretēji ''ej kāst''

Diemžēl tagad domāju,līderis tika iecelts,jo no0ne sens biedrs/draugs un negrib viņu izņemt,jo pakāsīs..

Bet es to viņu noteikumu anulēšu , ka par samaksu piegādās wep,nav noteikumi tādi,ja ir - parādat.

Līderis dabū 1/3 warn!

Paldies par sūdzību!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...