• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība]Evgeni_Graham


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?:Nelsons_Manss
2. Pārkāpēja niks iekš serverī?:Evgeni_Graham
3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo:Nu es braucu ar mašīnu viņu garām. Tas bija pirms un man mašīna salūza. Paspēju iebraukt skeitpark. Pasaucu mehu lai salabo. Un šis atbrauc un nošauj. Cipa DM
4. Kā vainas dēļ tas notika?Viņa. Kapēc tad tāds jautājums?
5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time): http://failiem.lv/u/husswmu Pēdējajā ir time

Link to comment
Share on other sites

Tātad sākšu ar to, ka stāvēju ar savu tikko salaboto auto ceļa malā, kur tu speciāli viņam uztriecies. Es tikko iznācis no bāra, nedaudz iereibis iekāpu savā auto, kuru tu biji sasitis braucu tevi meklēt, atradu pēc tavas mašīnas. Automašīnā bija ierocis kuru paņēmu rokās, un sāku šaut. Biju domājis tikai pabaidīt ka šaušu tev, bet sanāca pa īstam tevi sašaut. Es stresa situācijā uzreiz metos savā automašīnā, un muku prom no pilsētas.

 

Tas bija IC stāsts.

 

Konkrētāk uztaisīji man carDM, es atriebos nošaujot. Atvaino!

Link to comment
Share on other sites

Nedomāju jail ir pelnijis 

Edited by David_Travore
Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, Moderātors, Administrātors un Īpašnieks. // +1 wp
Link to comment
Share on other sites

Nedomāju jail ir pelnijis 

Tev te nav savas bezsakarīgās domas jāizsaka. 1wp par to.....

Link to comment
Share on other sites

Nedomāju jail ir pelnijis 

 

Tev te nav savas bezsakarīgās domas jāizsaka. 1wp par to.....

Jums abiem vajag 1wp! Izlasat noteikumus! Un + Parādi savu SS ka bija RP. Vajag ari /me un /do. Pietam! es tavu mašīnu nesasitu! Tie bija lagi lol!

Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars man par WP?

 

Nav man skrīns ar to ka bija RP, jo visu neskrīnoju. Tev ir skrīns ka nebija RP? Parādi. Ierocis jau tika iepriekš paņemts, kad biju mašīnā. ;)

Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars man par WP?

 

Nav man skrīns ar to ka bija RP, jo visu neskrīnoju. Tev ir skrīns ka nebija RP? Parādi. Ierocis jau tika iepriekš paņemts, kad biju mašīnā. ;)

Man ir ss ka nebija RP :D

Link to comment
Share on other sites

Tu vispār saproti RP jēgu? Kāda jēga man pa jaunam noRPot ka paņemu ieroci, kautgan es jau viņu ar RP biju paņēmis.

 

Labi lai spriež admini, nav grūti pasēdēt.!

Link to comment
Share on other sites

Tu vispār saproti RP jēgu? Kāda jēga man pa jaunam noRPot ka paņemu ieroci, kautgan es jau viņu ar RP biju paņēmis.

 

Labi lai spriež admini, nav grūti pasēdēt.!

Tieši tā!

Link to comment
Share on other sites

Evgeni Graham tiek sodīts ar 40min cietumsodu par DM.
Nelsons Manss tiek sodīts ar 20min cietumsodu par CS, šaubos vai RL skrietu virsū mafiozņikam ar ieroci.
TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...