• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[ Sūdzība ] Jack Madden


Recommended Posts

 
1. Tavs niks iekš serverī?: El Bone
2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Jack Madden
3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Viņš bija pārkāpis noteikumus, braucot pa zāli. Es viņu apstādināju, teicu lai izkāp ārā, šis nekāpa, pasi nerādīja  tad es uzrakstīju /me ar abu roku palīdzību izvelk pārkāpēju no mašīnas, tad izvilku, okay. Jau sāku ar binderi rp'ot rokadzelžus šis nosauc mani par pidaru un aiziet off. tādejādi veicot OOC insult + Rp avoid
4. Kā vainas dēļ tas notika?
5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time):

 

z3gwwt6hxp9tjdj2enz.png

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc Tu melo? Tu mani nošāvi un es parādijos slimnīcā.   http://www.bildites.lv/images/8u4cb51y42au3n1ai630.png

+ Tev uzspiests RP, Tu man nepajautāji vai durvis vaļā vai ciet, pats Rpoji pēc savas galvas, tā nevar.

Ja admini nesaprot to, ka nevar uzspiest savu RP neļaujot otram atbildēt,  tad šeit RP līmenis ir ļoti zems. Patiesībā viņam būtu jāļauj man atbildēt , nevis uzreiz NJ jātaisa.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc Tu melo? Tu mani nošāvi un es parādijos slimnīcā

 

Nošāvi?!

Mhm tik serverī tevis nebija...

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...