• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Mark_Scofield


Recommended Posts

1. Tavs niks serverī: Zigis_Drochaks
2. Admina niks serverī: Mark_Scofield
3. Pierādījumi (Screenshots/Video): nepaspēju noscrēenot :(
4. Apraksts par situāciju. Tātad, es esmu jauniņais serverī, mani nezinu kādu iemeslu dēļ pie sevis teleportēja Mark_Scofield. Viņš no zila gaisa uzspawnoja infernusu, tad centās man uzbraukt virsū, protams, ka es centos izvairīties, tas man iznāca pat ļoti labi. Viņš man ne reizi neuzbrauca virsū, čalim vienkārši low skill. Un pēkšņi skatos, BANNED, REASON: HAXORS. Kas par huiņu, Mark? Centies jauniņos padzīt no tejienes?

P.S. Gaidu pierādījumus, Mark :) 

Link to comment
Share on other sites

Zel ka neuznemu video! :D Smuks HP hack bija , savas 5x uzbraucu virsu un tev hp pat pa procentu nenonemas nost! Eh negribas pat banu nemt nost!


Link to comment
Share on other sites

 

Zel ka neuznemu video! :D Smuks HP hack bija , savas 5x uzbraucu virsu un tev hp pat pa procentu nenonemas nost! Eh negribas pat banu nemt nost!

 

Kā nav kauna šādi dirst?

Tu mani teleportēji pie SF auto saloona, tur bija liels koks, kuram skraidīju apkārt, tu man ņehuja nevarēji ar savu uzspawnoto infu uzbraukt.

Un kādā sakarā tu mani vispār teleportēji? Lai paspēlētos ar jauniņo? Domāji, ka es esmu kaut kāds 11 gadīgais nariks, kurš neko nejēdz?

Link to comment
Share on other sites

Cleo ? :D Neesi galvu iespiedis no rita 2x durvis ? Es esmu administrators bet nu labi! Ta ka nav pieradijumi iedosu unbanu , bet nu skaiti es tevi nokersu IG negaidita bridi un piekersu! 


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...