• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Hariss Vilders]


Recommended Posts

1. Edgars Astasenko


2. Hariss Vilders


3. 


http://www.bildites.lv/images/6l8bbgdqeedmjt2jd01.bmp


 


 


http://www.bildites.lv/images/mk12aydwos4kamk986i.bmp


 


4. Tagad laikam ir kruti uzspawnot monter truck un braukt speciāli virsū, iepriekš abi nesās man pakaļ, bet tad Haris kkur nozuda un tad viņš pēkšņi tp pie manīm, uzlidoja mašīna gaisā un uzsprāga.. un šaut nevajadzēja? man vajadzēja tupi smieties par viņa prikolu, vai kā? Nebiju domājis kad viņš būs tāds krāns un speciāli teleportēsies pie manis, būdams mašīnā lai mani uzmestu gaisā un es nosprāgtu, tāpēc skrīns kā viņš uzlidoja man virsū nav.. bet nu jā, mašīna uzsprāga un liecinieki bija - Kurzemes mafijas biedri un Marks Scofields. Kruti.


Link to comment
Share on other sites

Es tur sevi ar nekādu monster neredzu, neesi kaut ko sajaucis?

 

Nikus laikam pārskatījies. Tu nošāvi mani prost, bezpriģelā.

jā, laba atmazka. patēlo vel, gudrāks izcelsies.

Link to comment
Share on other sites

jā, laba atmazka. patēlo vel, gudrāks izcelsies.

 

Bet Tu parādi, kur kas bijis? Es nesaprotu, par ko Tu pīksti tagad? Tu mani nošauj, es ielieku cietumā tā jau uz mazu laiku, vēl nav labi. Zināšu, ka mazu laiku likt nevar par DM, NonRP. Pats ar savu ss nodod, kur pirmajā ss redzams, kā guļu zemē beigts, jo Tu nošāvi.

Link to comment
Share on other sites

Bet Tu parādi, kur kas bijis? Es nesaprotu, par ko Tu pīksti tagad? Tu mani nošauj, es ielieku cietumā tā jau uz mazu laiku, vēl nav labi. Zināšu, ka mazu laiku likt nevar par DM, NonRP. Pats ar savu ss nodod, kur pirmajā ss redzams, kā guļu zemē beigts, jo Tu nošāvi.

tad parādi skrīnu kur es tevi nošāvu. ģēnijs. skrīnā nav redzams kad es šāvu, bet skrēju.. nošāva puškins.

Link to comment
Share on other sites

tad parādi skrīnu kur es tevi nošāvu. ģēnijs. skrīnā nav redzams kad es šāvu, bet skrēju.. nošāva puškins.

 

Es nemestu bezpriģelā kādu jailā. + par jail screen nav jāņem. Paskaties /timestamp. Negaidīju neko ilgi, un pēc adminu čata pateicu, ka nošāvi mani. Pasēdēji cietumā, pats par savu DM. Neredzu šajā sūdzībā neko no savas puses pārkāptu. Piedod.

Link to comment
Share on other sites

Es nemestu bezpriģelā kādu jailā. + par jail screen nav jāņem. Paskaties /timestamp. Negaidīju neko ilgi, un pēc adminu čata pateicu, ka nošāvi mani. Pasēdēji cietumā, pats par savu DM. Neredzu šajā sūdzībā neko no savas puses pārkāptu. Piedod.

es nešautu tevi bezpriģelā. neko nezinu, tas bija kāds cits, laikam puškins. es arī neredzu no šejienes neko pārkāptu, bezpriģelā mani ieliki cietumā un uzvel vainu uz manis, traki ne? 

Link to comment
Share on other sites

es nešautu tevi bezpriģelā. neko nezinu, tas bija kāds cits, laikam puškins. es arī neredzu no šejienes neko pārkāptu, bezpriģelā mani ieliki cietumā un uzvel vainu uz manis, traki ne? 

 

Vienīgais ko varu parādīt, ir screen no chatloga. Še ņem draudziņ, ierij. - http://prntscr.com/36h202

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais ko varu parādīt, ir screen no chatloga. Še ņem draudziņ, ierij. - http://prntscr.com/36h202

jā, es notepadā arī varu ierakstīt īstajā laikā krutu chatlogu, labs veids kā iegāzt mani. ^_^

 

nesanāk. pats to ierakstīji.

Link to comment
Share on other sites

jā, es notepadā arī varu ierakstīt īstajā laikā krutu chatlogu, labs veids kā iegāzt mani. ^_^

 

nesanāk. pats to ierakstīji.

 

Nu vairāk nekādīgi nevaru Tev palīdzēt. Pats vien DM taisīji, pirmais ss pierāda to, un + chatlogs. Nesaprotu, par ko Tu šeit pīksti vispār? :D Pats savāra sūdus, un tad taisa sūdzību. 

Link to comment
Share on other sites

Nu vairāk nekādīgi nevaru Tev palīdzēt. Pats vien DM taisīji, pirmais ss pierāda to, un + chatlogs. Nesaprotu, par ko Tu šeit pīksti vispār? :D Pats savāra sūdus, un tad taisa sūdzību. 

neredzu nekādu dm, chatlogs samākslots, jails nepaties, pats nosprāgi... nepīkstu, viss kārtībā. nekādus sūdus neesmu vārījis, nezinu par ko tu tagad runā. -_-

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...