• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Jack Marty, Robis Rasta.


Recommended Posts

 

1. Tavs niks iekš serveri?: El Lakijs

 2. Parkapeja niks iekš serveri?: Robis Rasta, Jack Marty

 3. Ko parkapejs darija? Detalizets un saprotams apraksts par notikušo: OOC insult @/f.

 4. Ka vainas del tas notika? - Viņu

 5. Pieradijumi par parkapumu, bilde vai video(bilde un video ir jabut gan ar /timestamp, gan ar /time): kbxlf4rnjetb7laca1m.png

548xt72n5z9nn1xvvwdb.png

rw74fzdwwuz9ub5dda.png

x2giz8w9ustbqo6v56pl.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tu jau saproti kad tas bija joks kad rakstiju ? Rakstiju tapēcj otu teici kad Screenosi to ko potinš teica :D Bet Jā tas nav ooc insult neredzu - ((     ))

Link to comment
Share on other sites

Tu jau saproti kad tas bija joks kad rakstiju ? Rakstiju tapēcj otu teici kad Screenosi to ko potinš teica :D Bet Jā tas nav ooc insult neredzu - ((     ))

 

Tas ir insult, jo tur var MIX< un tur runā par OOC lietām. Viņš teica par niku - OOC. Viņš teica kaut ko par baniem, un es arī - OOC. Viss tas ir OOC.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Viņš teica par niku - OOC. Viņš teica kaut ko par baniem, un es arī - OOC. Viss tas ir OOC.

 

Vinš jā , bet es ?

Link to comment
Share on other sites

 

Viņš teica par niku - OOC. Viņš teica kaut ko par baniem, un es arī - OOC. Viss tas ir OOC.

 

Vinš jā , bet es ?

 

 

Viss /f čats var teikt it OOC, jo tur iet runa par terrām, un vēl sazinko - tāpēc vss ir OOC. 

Link to comment
Share on other sites

Viss /f čats var teikt it OOC, jo tur iet runa par terrām, un vēl sazinko - tāpēc vss ir OOC. 

Viss , Bet es nepieminēju terras u.t.t 

Tas nozimē man nekāds ooc nebija :)

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Bet reāli, Krister, tu esi dalbajobs, ko liec sūdzības kur tu esi patiesi apvainots?

No offense, thats true.

Edited by Vilders
+ 2 warn, par stulbu postu, un vēl posto, kur nevajag.
Link to comment
Share on other sites

Bet reāli, Krister, tu esi dalbajobs, ko liec sūdzības kur tu esi patiesi apvainots?

No offense, thats true.

 

Nūu, ja Tu tāds esi, tad ej pajautā, lai tev kaut ko tādu saka 24/7. :) Diemžēl tādi bezsmadzeņu radījumi, kā Tu, šeit man nepatīk. :) No offense, thats true. :) Un jā, kāpēc nerādies te ar savu īsto acc? Uztaisi vēl kādu, ganjau I-Peni pagarināsi, ar citiem acc te visus nodiršot. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...