• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Russian Mafia's cilvēki - DB


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Rey Ballad

 2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Funk_Gutii ; Chris_Jefferson ; El_Lakijs ; Rey_Howard
 3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Tak āksti nu, bez iemesla vāc visus nost, DB, nonRP, CS. Rakstīju /report, bet jā, kā vienmēr uzmet.. Okay, nofilmēju. Viģikos laiks nav redzams, bet skrīnā ir, + skrīnā var redzēt daļu no video teksta. So, šī sūdzība ir derīga. ; pp
 4. Kā vainas dēļ tas notika? - VIŅU
 5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time): 

 

Šajā video ir redzams, kā viņi nošauj mani, protams, bez iemesla. [HD]

 

Šeit ir redzams arī fragments, kuru redzēsiet zemāk skrīnšotā, + viņu DB.  [HD]

 

 

 

 

858clxiiffsm8r900dm.png

 

Neticās, ka viņus sodīs...

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

1 video  - nav /time.

2 video - Es prost skrienu, nešauju.

Screen - Nekas nav redzams. :D

 

+Redlers pa /o ateica, ka pa Los Santos klīst bruņotie psihhie, un lai uzmanās. :)

Link to comment
Share on other sites

Nevienā video nav /time , kā arī caur /o čatu brīdināju , ka jauzmanas no šī grupējuma !

Koooo tu te tagad stāsti? SKRĪNĀ ir redzams laiks, un no tā video teksta fragments. Šī sūdzība ir derīga, un kā vēl. Pieprasu, lai šo izskata Vilders vai Marks. ... 

 

Jāuzmanās? - Saprastu, ja visu darītu ar RP, tad pretenziju nebūtu, nu sorry. Nav RP - nonRP. :)

Link to comment
Share on other sites

Koooo tu te tagad stāsti? SKRĪNĀ ir redzams laiks, un no tā video teksta fragments. Šī sūdzība ir derīga, un kā vēl. Pieprasu, lai šo izskata Vilders vai Marks. ... 

 

Jāuzmanās? - Saprastu, ja visu darītu ar RP, tad pretenziju nebūtu, nu sorry. Nav RP - nonRP. :)

Pieradi, ka mums nebija rp. Baze izvilkam ierocus, visu sacinijam un braucam ievest kartibu. Gribejam sakuma rpiskak, bet sanaca ka jau redzi pats. Tagad centamies ar rp zagt, bet sanemam preti dm. ;)

Link to comment
Share on other sites

Pieradi, ka mums nebija rp. Baze izvilkam ierocus, visu sacinijam un braucam ievest kartibu. Gribejam sakuma rpiskak, bet sanaca ka jau redzi pats. Tagad centamies ar rp zagt, bet sanemam preti dm. ;)

Pierādi, ka jums bija RP.. 

  1. Reālajā dzīvē nevar neko saskaņot ar administrātoriem.
  2. Kur tu redzi, ka video ir redzams jūsu ''ūber'' rp? 

Neslēdzat ciet, gaidam Vildera domas par šito visatļautību.

Link to comment
Share on other sites

Pierādi, ka jums bija RP.. 

  1. Reālajā dzīvē nevar neko saskaņot ar administrātoriem.
  2. Kur tu redzi, ka video ir redzams jūsu ''ūber'' rp? 

Neslēdzat ciet, gaidam Vildera domas par šito visatļautību.

Man tagad jāņem ss ar katru savu rp rindu? no, ty.

Link to comment
Share on other sites

Man tagad jāņem ss ar katru savu rp rindu? no, ty.

Par KAUT KO ŠĀDU jāņem, savādāk es tagad arī varu pateikt. - Redler, es tagad DB taisīšu, šaušu nost cilvēkus, es ķip pro rperis. 

 

...

Link to comment
Share on other sites

Ir saprotams, ka džekiem gribas kaut ko interesantu, papriecāties pašaujot citus, bet visiem noteikumi ir vienādi, nedrīkst izmantot administratora privilēģijas lai izdomātu kaut ko šitādu, vēl pietam, tas bojā spēlēšanu citiem... Tikpat labi es tagad caur /ad uzrakstīšu, ka grupējums uz ielas, visi uzmanās, braukāšu un visus vākšu nost...

Nu Cmon... ir kaut kādas normas, parasts cilvēks strādā savu darbu, piebrauc klāt kaut kādi DMeri un novāc... Nepatīkami... Tas nav nekāds konkurss.... reālajā dzīvē tā nenotiek. -.-

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tāds Rp vispar , Stavoš DB , Dm , Cs. 

Bet neviens netiek sodits tikai tāpec jo viss ir itkā saskaņots ar administrāciju.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Respect. :)

respect vai nē, bet kas izdarīts- izdarīts.. Itkā bija saskaņots ar administrāciju, bet aizgājām par tālu

Link to comment
Share on other sites

Reāli, nekur nav /time, un ar to ss neko Tu nevari pierādīt. :DDDD lel, varu sēdēt, tikai nav /time, un pierādījumu arī. :D

Lakij, biju 100x labākās domās par tevi. Skrīns visu pierāda. Pierādījumi ir, nemālē acis. 

- Par Lakiju varat aizmirst, tas prost sēž un noskatās. ;)

 

2. video var ļoti labi redzēt, ka Tu šauj.

Edited by Maigonis. ♠
Link to comment
Share on other sites

Lakij, biju 100x labākās domās par tevi. Skrīns visu pierāda. Pierādījumi ir, nemālē acis. 

- Par Lakiju varat aizmirst, tas prost sēž un noskatās. ;)

 

Es saku, jā, mēs to darījām. Bet... Video nav /time, +screens ir tajā vietā, kur es neko nedaru, tikai skrienu no mājas arā. :D Es zinu, es darīju un varu sēdēt. :D

Link to comment
Share on other sites

Es saku, jā, mēs to darījām. Bet... Video nav /time, +screens ir tajā vietā, kur es neko nedaru, tikai skrienu no mājas arā. :D Es zinu, es darīju un varu sēdēt. :D

Negribās editot iepriekš savu rakstīto postu, tāpēc veikšu pēdējo ierakstu šajā sūdzība...

Skrīns nebija domāts kā sūdzība, bet /time, lai šī sūdzība nebūtu aplama, speciāli uztinu čatu, /time, noskrīnoju

Link to comment
Share on other sites

Negribās editot iepriekš savu rakstīto postu, tāpēc veikšu pēdējo ierakstu šajā sūdzība...

Skrīns nebija domāts kā sūdzība, bet /time, lai šī sūdzība nebūtu aplama, speciāli uztinu čatu, /time, noskrīnoju

 

Tur jau tā lieta. 1 video nav /time, tāpēc par to mums neko nevar piešūt. 2 video es vispār neesmu redzams mašīnā, kur nu vēl šaujot, un screens ir tikai par 2 video.

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta. 1 video nav /time, tāpēc par to mums neko nevar piešūt. 2 video es vispār neesmu redzams mašīnā, kur nu vēl šaujot, un screens ir tikai par 2 video.

Gaidam administrātoru lēmumu... Visi tur ir vainīgi...

Link to comment
Share on other sites

Lai Hariss pats atbild par saviem RP čomiem. Labi saprotu, es ar tur biju vienu vakaru šajā grupējumā, bet šāvam tikai KM un BG, bet šeit, vnk visus, kas uz ceļa paradās. Biš jau par tālu tas aizgājis. -_-

Link to comment
Share on other sites

aj mēs gan viņus nošāvam. :D

pff, asprātis. pēc tam kaut kā aizmīzāt no mums.. ;) 

 

Kāda nozīme- rpo vai nē, tāpat atnāks lowaki gsg un izjauks visu. :) Un pēc tam tik čīkstēs pēc ieročiem, pff.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...