• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba par Adminu]Norelly_Kquerl


Recommended Posts

1. Tavs niks serverī:Nelsons_Manss
2. Admina niks serverī:Norelly_Kquerl
3. Pierādījumi (Screenshots/Video):Reku ir http://failiem.lv/u/jyqgweh

4. Apraksts par situāciju.Video ir redzams ka mani DM vins! Jā man bija CS. Bet paskataties bildē ka viņs mani iemeta. Bet kas tas par adminu kas DM un pat par CS iemeta??? Manu draugu Luis Lopez ari iemeta par CS. Kaut pats DM.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

DM? Viss bij ar rp, žēl kad nenofilmēji iepriekš, kad vienkārši ar mašīnu lidoji mentu maha, un pietam CS, ielidoji mentu mahā, visp nevienas /me /do komandas no tevis neredzēju, pietam es teicu Nekustēties, bet, tu izkatijies kā kāds kurītājs, skraidiji apkārt.... Tavu draugu es ieliku par DM,NONRP,QS, Tas prost izlien no mahas paņem m4, un sāk šaut pa mani, un novāc manu draugu, un? Ķip tas nav DM? Žēl kad cilvēki nefilmē pirms mana ''Dm''...

Atvaino, bet kas tas pa rp- nekusties. Manuprāt, šis admins ir jāsoda ar pāris dienu banu par tālbraucēju dmošanu + acc savā labā. Un vēl papildus laiks par to, ka viņš rāda sliktu piemēru citiem. :)

 

atvainojos par post, nav vienīgā sūdzība par šo 12 gadīgo administratoru.

 

 

Tpt Video nevar redzeet tavu vardu uzvardu ,Sorry for post

Chata var redzet visu.

Edited by Dunk
Link to comment
Share on other sites

DM? Viss bij ar rp, žēl kad nenofilmēji iepriekš, kad vienkārši ar mašīnu lidoji mentu maha, un pietam CS, ielidoji mentu mahā, visp nevienas /me /do komandas no tevis neredzēju, pietam es teicu Nekustēties, bet, tu izkatijies kā kāds kurītājs, skraidiji apkārt.... Tavu draugu es ieliku par DM,NONRP,QS, Tas prost izlien no mahas paņem m4, un sāk šaut pa mani, un novāc manu draugu, un? Ķip tas nav DM? Žēl kad cilvēki nefilmē pirms mana ''Dm''...

Es tevī ietriecos ja? Bļ*g es atbraucu tev apkārt un nodevu kravu. Kad gribēju nakoso tur apstajos pie avārijas vietas un gribēju kautko pajautat. Un tu DM uz REIZ! :@

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Funk ,vari heitot mani cik gribi, vinalga esi lo**. Tev te nav jarunā vispār, tev galvenais kadu noheitot, visu laiku ko dirs man virsū, tev pašam nav zb? Pašam aiz ekrāna kādi 11... Tik dirst māk par citiem...

 

Ja Pajautat, tad kapec nejautaji? Ietriecies mani, vareji jautat, es jau uzreiz nešāvu, teicu apstāties, tagad kautko saki kad gribēji ko teikt, tev bij pilns laiks, varēji apstāties un rakstīt, es sāku šaut ar RP, man tas dīgls bij jau izņemts ārā + Es tevi šāvu jo tavs draugs manu draugu nošāva , un iešāva man, tu esi takā ari vainīgs, jūs sākuma ietriecaties mani iekšā, tavs draugs izkāpa uztaisija QS, sāka šāut, nošāva manu draugu un aizmuka, es viņu noķēru un nošāvu, un jailā ieliku, bet tevi es atcerējos pēc sejas, tu arī biji vainīgs takā, pēctam tu velreiz manī ietriecies, es uzreiz nesāku šaut, teicu lai izkāp, tu izkāpi, teicu apstāties, tu sāki skraidīt apkārt, un vel gribēji ko uzsprasīt, netaisi te atmazkas...

Iedo savu melīgo SS.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Man par kātru veci kurš man lido mahā jaņem skrīn? Es nepaņēmu sorij, Pluss, par jail nevaig ņemt pierādijumus.

 

 

Reku viss, lai lasa 6LVL acc, un domā ko darīt... ( Izlasat, jo zinu kad jūs manis teikto visp nekad nelasat... )

Ko tu tur Gvelz?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...