• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba]LSPD nemak RP


Recommended Posts

 

1. Tavs niks iekš serverī?:Paul_Colin

 2. Pārkāpēja niks iekš serverī?:Barnijs_Gumballs
 3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo:Nemaceja rp un saka smieties!
 4. Kā vainas dēļ tas notika? - Protasm ,kad vina!
 5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time): 

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=0i2jbg94itk6nv0f256.png

 

Link to comment
Share on other sites

Tu esi parliecinats kā tas ir LSPD? Varbut SFPD?

ir vins lspd.

 

Atvainojos par komentaru, bet man ir kas sakams.

 

Vakar ap 1 nakti nolaupijam lspd komisaru. viss ar rp. nebija nekadas zinas par noklausisanas ierici (/do komandas). Racija tika iemesta udeni, aizvedam sho uz klusu vietinu, atbrauc shis te barnijs un vel viens purns, uztaisa db un novac(ne smaka no rp). Diez kaa, ja nebija nekadas ierices + racija udeni? lspd rp sux hard.

Edited by Basko(Frīks juniors)
1 warn. Posto kur nevajag//Basko
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

MAn "SHIFT" poga neiet, es neesmu vainigs, kad netīšām tā nolago "SHIFT". -_-

 

 

ir vins lspd.

 

Atvainojos par komentaru, bet man ir kas sakams.

 

Vakar ap 1 nakti nolaupijam lspd komisaru. viss ar rp. nebija nekadas zinas par noklausisanas ierici (/do komandas). Racija tika iemesta udeni, aizvedam sho uz klusu vietinu, atbrauc shis te barnijs un vel viens purns, uztaisa db un novac(ne smaka no rp). Diez kaa, ja nebija nekadas ierices + racija udeni? lspd rp sux hard.

 

Iepriekš norpoju, un man vienkārši Viktors_Dre teica, kad glābšanas misija.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...