• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

bans reali neparko.


Recommended Posts

1. Tavs niks serverī: Arturs_Alkatraz
2. Admina niks serverī: Edijs_Tremeks
3. Pierādījumi (Screenshots/Video): http://www.bildites.lv/viewer.php?file=4uz42ic5q2b2zahsy7q.bmp
4. Apraksts par situāciju. Tā tad , šitas admisn ban 2x reizi jau liek banu ,bet tur nav tā lieta ,tgd ir joks to ka nepaties bans ,neparko , man redllers noņēma banu ,bet es tiko banots otro reizi! (Edij ja tu neko nezzini , ej pajauta admstr piena puika bl)

 

P.S : Cilvēks vnk jau kuro dienu ne pa tēmu bano( neskaitot mani) , dumaet wto pup zemļi.

Link to comment
Share on other sites

Banoju tevi otro reizi, jo vakar tevi banojot par ADMIN ABUSE kļūdījos un nobanoju neviss uz 14 dienām, bet gan tikai uz 1, tāpēc tagad saņem pārējās 13 dienas!

 

eqra2uic3mcn1fgrkzaj.png

 

+ Tavs draugs Jailā nonāca pateicoties tam, ka jūs domājiet, ka te ir Anglija, ietriecas+dm+ kad sāku atmaksāt Death Avoid! :)

 

Ja NEREDZI VĒL SAVU VAINU, AR MELNIEM KVADRĀTIŅIEM APVILKU -

mz56o89x1jscyl4rx.png

 

+ TEV PATIEŠĀM JĀMĀCĀS RP, JO TAVĀ SS IR REDZAMS, KĀ TU MIXO, LAIKAM NEATŠĶIR OOC NO IC CHATA!

links uz ss

 

Link to comment
Share on other sites

Banoju tevi otro reizi, jo vakar tevi banojot par ADMIN ABUSE kļūdījos un nobanoju neviss uz 14 dienām, bet gan tikai uz 1, tāpēc tagad saņem pārējās 13 dienas!

 

eqra2uic3mcn1fgrkzaj.png

 

+ Tavs draugs Jailā nonāca pateicoties tam, ka jūs domājiet, ka te ir Anglija, ietriecas+dm+ kad sāku atmaksāt Death Avoid! :)

Pričom te mans draugs, tas ir mafiajs biedrs nevis draugs pirmkārt ,otrkārt tu labāk iemet otro skrīnu tu vakar teici tev ir 2. Bet ir zinkāds joks, es skrīnu vakardienas neieguvu - iemesls Tu attiriji čatu! par pediņu nosaucu to teicu gan shoutboxa,gan redlleram gan tev personīgi jo tas tā arī ir. tu nonrp drivin dm/cardm/jaildm mix , bet po* tu tak admins Ig nu turies veci turies, gaidam augstāk stāvošos.

 

P.S ja jau tu mani banoji tad sanāk taisnību par tevi pateicu ,jo ja tā nebūtu tad nekas nebūtu - rp - realas dzives attelojums, ne reizi esmu i mentiem i ne tikai mentiem to teicis , bet IG uzreiz bannans , ne briidinajums , ne kas , pirmkārt admin abuse pirmo reizi bans liekas 1 day ,otrkārt , tu ne reizi jau bano cilvēkus un ne tikai bano.. daudzi pat nejēdz regoties/taisīt topikus forumos ,tāpēc nav tik pietiekoši daudz sūdzību ,bet tu tak musm te varonēns kuram vel uz lūpām piens!

Link to comment
Share on other sites

Pričom te mans draugs, tas ir mafiajs biedrs nevis draugs pirmkārt ,otrkārt tu labāk iemet otro skrīnu tu vakar teici tev ir 2. Bet ir zinkāds joks, es skrīnu vakardienas neieguvu - iemesls Tu attiriji čatu! par pediņu nosaucu to teicu gan shoutboxa,gan redlleram gan tev personīgi jo tas tā arī ir. tu nonrp drivin dm/cardm/jaildm mix , bet po* tu tak admins Ig nu turies veci turies, gaidam augstāk stāvošos.

Atkal jau apvainojums, redzēsim cik tālu tu ar to tiksi, tas parāda cik gudrs tu NEESI! + man nav jēgas tevi banojot tīrīt čatu, jo visi par banu uzzin ban liste! ;) ss tu vari arī paņemt banu saņemot! tāpat kā šodien, tākā nestāsti pasaciņas!

Link to comment
Share on other sites

Atkal jau apvainojums, redzēsim cik tālu tu ar to tiksi, tas parāda cik gudrs tu NEESI! + man nav jēgas tevi banojot tīrīt čatu, jo visi par banu uzzin ban liste! ;) ss tu vari arī paņemt banu saņemot! tāpat kā šodien, tākā nestāsti pasaciņas!

f8 poga spiežot man ss neuztaisijās tikai un vienīgi print/screen/sysrq button! btw tu tak viss zinis , mums lielais burvis. Es neapvainoju tevi ,bet gan pateicu īsteno tavas dzīves būtību , un to k oes vakar dariju nevis šodien , tak beidzot izzaudz no saviem jēlajiem pacmit gadiem un paņem sevi rokas ! Sīkkie vienmēr piepiš*** vissiem vārdiem ,bet ja tu būtu pie audzis nevis pacmit gados , tad tev būtu paralēli ! Protams vel kas "EDIJ" Es to pateicu 2 iemeslu dēļ , jo tu parkāpi spēlētāja noteikumus/admina, un bez /me/do komandam uzbruki visu laiku !

 

P.S. Taja momenta bija mix jā attdzīstu ,bet pričom te tagad tas? ko tu strelkas mēta ? tak ej paaudzies un beidz mātei uz kakla dzīvot! + mix bija , jo apsties cik pulkstens ,taisijos gulēt bet abor** atlie** ienāk un izbano beztolkā!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...