• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

HP HAX!!!


Recommended Posts

1.Lee Bolt

2.Krish_Worthem lkm bij,nu karoč Vagos līderis

3.Bija terra,mēs viņu dažas reizes nošaujam,labi viss čotka,pēkšņi ierubī HP hax on...

4.VIņa

5.

 

Man HP uzlec atpakaļ,jo tas ir bugs,tur kkadi bugi kad HP GSG nāk bck,man slinkums likt sūdzību par bugiem,lūdzu salabojiet :D

Link to comment
Share on other sites

Akdievs apskaties uz savējo dzīvību gudreli. Oky 2 lodes vai 3īs trāpiji man pa muti ,bet vēlāk man netrāpiji un raustiji savu smirdīgo tēmekli , pats vainīgs ,ka zaudēt nemāki un liec šitās figņās iekšā.Kuri nejēdz šaut un tupj stūlbi bandā.

 

 

Nepareizi noformēji sūdzibai topika nosaukumu. :) !!! 

 

:pff:  :D_2: 

Link to comment
Share on other sites

Visi kas bija uz terru var pateikt kad tev ir HP hax

Link to comment
Share on other sites

Visi kas bija uz terru var pateikt kad tev ir HP hax

 

Loģiski ,jo tie ir tavi ''bandas'' biedri ,jo reali jus zaudat es jūs easy izlieku un pec tam tu izveido sūdzību ,kur pašam nākas hp nost un nenākas.!!! + tas neko neliecina ,ka man ir hp hax jo pašam........

Un nevari ,kārtīgi pierādīt ka man ir hp hax gudrelli.

 

Pateikt var visu ,bet lai pateiktu ir kārtīgi jāpierāda.

Link to comment
Share on other sites

Dirs tālāk!Video ir redzams mēs tev šaujam,sitam,HP nenāk nost,man nāk bck jo tur ir kkadi bugi gudreli...

Link to comment
Share on other sites

Es kaut vienu rupju vārdu pateicu?! Es nevēlos šeit čatot un apsauktāties ja vēlies droši ts3 nāc un tur visu varam izrunāt.!! 

 

 

Kādi bugi :DDD ,tādu nav !! 

Link to comment
Share on other sites

Tedij,žēl ka nolaidies TIK zemu...

Apsveicu tev ar wārunu ,puika. Nolaidies ?! Izkaidro lūdzu.!!!

Edited by Krūgers
Neatbildi uz debīliem postiem, jo tā tu aizej uz offtopick +10% Warn
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...