• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Ximena bano par hakiem


Recommended Posts

1. Tavs niks serverī:Paul_Colin
2. Admina niks serverī:Ximena_Navareti((kka ta))
3. Pierādījumi (Screenshots/Video):Nav,bet uzlika banu uz gadu par hakiem! :)
4. Apraksts par situāciju.;Es eju pa ielu,kad klāt pienāk Raivo Ozols un piedāvā uzkauties!Labi,es piekrītu,bet viņš sāk bļaut ka man ir haki,kaut man hp iet nost!Tad es braucu uz spawn kur satieku Ximenu,prasu kā iet utt?Viņa saka chau,viss norm,bet raivo piebrauc klāt un mani novāc,viņa!Nejailo Raivo par dm,bet BANO MANI par hakiem!

 

Baigi kruti,ne?

Link to comment
Share on other sites

Ko tu tgd dirsies tee ? raivo ari bans buus 

Bet man ir jautajums tev KADA SAKARA MAN IR BANS?! :@

Edited by Krūgers
+10% warn posto kur nevajag.
Link to comment
Share on other sites

NU MAN NAV HAKU MĪĻO CILVĒK CIK VAR SKAIDROT,VARĒSI DARĪT AR MANI KO GRIBI,NAFIG JĀBANO JA NAV HAKU???

 

 

Ximena,lūdzu,unbano mani,esi saprotošs cilvēks nevis akmenis kurš klausās katrā bērnā

Link to comment
Share on other sites

JA JA KAD JUMS BANS,TAD ESAT LAIPNI UN MILIGI LAI UNBANO UN VIENMER PAR NEKO BANU SANEMAT! MOSK TA NAU IR IEMESLS!

Link to comment
Share on other sites

Ximena,es šajā serverī spēlēju jau gadu un esmu apmierināts ar visu!!!Kāpēc man hakot?Es reāli zvēru pie savas dzīvības ka man NAV haku,vari testēt kā gribi,mans pc ir lēns,atzīžos,ja nokačāju palīgprogrammas,pings uzmetās virs 300 un nespēju spēlēt,es saku man nav haku!

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...