• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[SŪDZĪBA] Lifex Lackon


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Roland_Kenet

 2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Lifex_Lackon, Bryan_Smith
 3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: HACK
 4. Kā vainas dēļ tas notika? - VIŅA
 5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time):

l8bv91lphmeb0mmjwz6u_thumb.jpg

 

zlg51p0baeu0yslf3dqc_thumb.jpg

 

 

Columbian Family Mafija ir pilnīgi vis izstīrīts, Nav ne Rūdas, Ieroču, Narkotiku vairs nav nekā, jo

viens gudrs Hakeris izdomāja visu izstīrīt!

Ceru uz Adminu labklājību un ka viss tiks atgriests.

Rūdas bija: 97k

o2k6n2f5aq7qhvuay152_thumb.jpg

Narkotikas bija: 20k Bet bilžu nav, jo nebiju domājis uz šādu pavērsienu.

Ieroči bija: 87

 

Vienīgās bildes ir no rūdas, jo bildēju savus padarītos darbus!

 

 

- EDIT -

 

Tomēr sēžot apdomājot visu šo notikumu ienāca galvā 1 spēlētājs, kurš pirms šī atgadijuma man stāstija In Game ka AM ķipa vairs nebūs

tik kruti un ka vairs nepiederēs mafbizz utt, ka ķipa viņu Warehouse vairs nekā iekša nav, gluši tāda pati situācija kā Kolumbiem.

Tad nu es spēros ātri atpakaļ serveri, lai viņam uzjautātu (Bryan_Smith) - Kas viņam ir zināms par to izstīrīšanu, tad nu pēkšņi viss nāca gaismā, cik nopratīsiet pēc bildēm, tad visa MŪSU mantība atrodas Latvian Mafia - īpašumā.

BILDES:

Nr1

3rsffpvkgk5ve5005prk_thumb.jpg

Nr2

b0u1x2753rkyqavseli2_thumb.jpg

 

Saliekot šos notikumus kopā, tiešam var secināt ka ar AM ir noticis tieši tas pats kas ar Columbian Family

jo tieši AM 1. Jūnija vairs nebija tik aktīvi kā citas dienas.

Domāju ka šiem gļēvuļiem ir jasaņem sods pa pilno programmu.

+

Šādus mazos ērmus, sava zemē vairs nevēlētos redzēt.

Diemžēl forums neatļauj vairāk bildes publicēt.

LINKS:

SPIED VIRSU TE!

 

 

Pāldies par uzmanību, ceru uz labklājību :)

Link to comment
Share on other sites

ne nu lol tu esi vispar, man lideris atlava tirgot narkotikas, rudu, ierocus man vjdzes skill kacasanai, te nau nekada zagsana, tam pedinam bryan neko nevedu, bet gan syy, kas maksaja 3m par visu mantibu

tc te neka nau

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl šeit ir ļoti daudz, kas tad pēkšņi notika? nedomāji ka tas viss nonāks līdz Forumam? Vaidzēja domāt ar galvu pirms visu to rakstiji, tagad jau drošivien ir pa vēlu

ko skaidrot!

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu, kad vajadzētu viņus sodīt, jo AM arī tas pats notika, un tas bija iemesls, kāpēc visi viņu pameta.

Link to comment
Share on other sites

Mja, izskatās šeit briest, kautkas nopietns, iekomentēšu arī es kautko.

Vaig apstiprinājumu tam, ka visa tava rūda un narkotikas, tika nodotas LM kontā, jo iespējams, ka tika pārdotas SYY, bet paļubase LM melo :D:D
+ Tas Bryan tev sms rakstija caur IC čatu, neliekot ))
 

Link to comment
Share on other sites

To vislabāk var uzzināt tikkai sistēmas administrātors + Vēl ieteiktu Salīdzināt IN GAME IP ar Foruma IP vai kādam no mūsu draugiem

nav sakaro ar šo visu.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Bilžu linki tika nomainīti! Tagad var apskatīt bildes!

Link to comment
Share on other sites

Piedodiet par post ,bet šodien kad norisinājas karš Lm pret Albaņeim tur bija tieši šitie paši čaļi un šava visus nost un lidoja ar savi sobeitiem

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

UP!  Vēlos lai tiek izskatīta šī lieta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...