• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Taylor_Elgrando un rifas


Recommended Posts

820898_m.png

 

1. Tavs niks iekš serverī?:Keek_Dominikanaa

 2. Pārkāpēja niks iekš serverī?:Taylor_Elgrando
 3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Taylor(hakeris) palīdz rifam terra.
 4. Kā vainas dēļ tas notika? - Viņu
 5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time): 

Link to comment
Share on other sites

Sāk jau pieriebties, ka sauc hakerus, lai hako terrās, nemāk godīgi vinnēt/zaudēt.

Link to comment
Share on other sites

ESMU IESAISTĪTS, NEWARNOJAT.

VIDEO PATS REDZAMS STĀVOŠ DB.

Mēs pat viņu nepazinām, domājām, ka viņš ir jūsu pusē, pat domājām, ka tas ir Jack Taylor. Redzējām, ka viņš jūs šauj nost, mēs viņam šāvām, bet viņam bija ierubīts hp hax. Es pat viņu nepazinu, lol. Un kāda jēga man bija prasīt kkāda hakera palīdzību, ja bijām 8 on, jūs 2.

Link to comment
Share on other sites

ESMU IESAISTĪTS, NEWARNOJAT.

VIDEO PATS REDZAMS STĀVOŠ DB.

Mēs pat viņu nepazinām, domājām, ka viņš ir jūsu pusē, pat domājām, ka tas ir Jack Taylor. Redzējām, ka viņš jūs šauj nost, mēs viņam šāvām, bet viņam bija ierubīts hp hax. Es pat viņu nepazinu, lol. Un kāda jēga man bija prasīt kkāda hakera palīdzību, ja bijām 8 on, jūs 2.

Tiešām jūs šāvāt viņu ? Un ko teiksi par šiem video kur šauj rifas pa mani, nevis hakeri? Vecīt, pierādijumi man ir vienmēr :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tiešām jūs šāvāt viņu ? Un ko teiksi par šiem video kur šauj rifas pa mani, nevis hakeri? Vecīt, pierādijumi man ir vienmēr :D

 

 

tak es viņu pat nepazīstu, video arī redzams, ka mēs šavām uz viņu.

Link to comment
Share on other sites

tak es viņu pat nepazīstu, video arī redzams, ka mēs šavām uz viņu.

Nestāsti, es nomiru, viņš mierīgi skaraidīja, neviena lode nelidoja. Viss pietiek postus krāt, gaidi kad admins izteiksies.

Link to comment
Share on other sites

Tu zini kas ir 720 pixeļi ??? Es neskatīšos tās sūdzības , ja nebūs uz 720 . Tak saprast neko nevar

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...