• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba par serveri


Recommended Posts

Servera kļūda -Majas Majnja un zudums 


Apraksts par kļūdu/bugu(Ko darīji) -Tatad  neilgu laiku atpakal nopirku maju GSG par 30k ( sweeta maja storja) pec kada laika mani parmeta uz citu maju ari GSG ( Maja kur notika Tus GTA;SA story)pec tam vakar pirms gulet ieshanas parbaudiju majas kontu tur bija +10k naudas un tagad ieeju SAMP un rada ka man nav majas un vnk nesaprotu vaitad pa 12 +/- stundam varnoiet 10k no majas konta ? ja ires maksa  Payday ir 200 eiro!


Pierādījumi. (Screens,uzņemiet ar f8) -nedomaju ka tas var notikt tapec neuznjemu


 

Link to comment
Share on other sites

Ja 200k , tad var + ja ghetto rajons bandas izpizģī, manuprāt jā. Vislaik vajag turēt virs 40k !

Link to comment
Share on other sites

Ja 200k , tad var + ja ghetto rajons bandas izpizģī, manuprāt jā. Vislaik vajag turēt virs 40k !

gribi pateikt kad GSG taisa /robhouse tad no majas konta atnjemas nauda ? nu labi pienjemsim bet na.h man parmeta maju uz maju ??

Link to comment
Share on other sites

gribi pateikt kad GSG taisa /robhouse tad no majas konta atnjemas nauda ? nu labi pienjemsim bet na.h man parmeta maju uz maju ??

Nu ja reāli padomā ''Kā lai mēs zinam kas tā pa problēmu,mēs tev kādi experti esam ? ''

 

Sazinies ar Audio,vai jauno īpašnieku ''ķipa''

Link to comment
Share on other sites

Tas ir kautkāds bug ar mājām, jo man arī tā ir gadijies :/


Tiks paziņots audio.


TC.


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...