• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba, mans avatars


Recommended Posts

Servera kļūda - Es nezinu, pie kādām sūdzībām to var likt, bet man bija 8lvl, 500k apmeram, mans niks ir Ralph_Sedin, bet tgd pēkši, es eju serverī un man rāda  Lūdzu Reģistrējaties, man tgd ir 1lvl, lugums atgriežat 8lvl, un vismaz 300k. Daudzi var apliecinat to, man pat ir pieteikums, kura es pieteicos par lideri, Rifās, es rakstiju, ka man ir 8 lvl un ta ari bija, daudzi deva rec, un ja vini zinatu, ka man ir 1lvl nedotu, rec, tpc zinaja, ka amn ir 8lvl, es zveru, ka man bija 8lvl, ludzu atgriežat!


Apraksts par kļūdu/bugu(Ko darīji) - Neko, vnk izgāju ārā no spēles, pec 30min iegaju on, rada, ka jaregistrejas.


Pierādījumi. (Screens,uzņemiet ar f8) - Iedoshu SS ar naudas daudzumu, bet ar Score es neatradu, bet daudzi score var apliecinat !


http://www.bildites.lv/viewer.php?file=tw8kwewat412qjz8mn5.png


 


 


Link to comment
Share on other sites

Pārliecinies vēlvienreiz, ka ievadiji pareizu nick. Ja nav vienalga, tad es nezinu.

Link to comment
Share on other sites

a, isteniba moska, bet saubos, kads nevar parbaudit @ DB, kuram uz rokas ir kadi 290k, banka vel 400k apmeram ? darba nava, majas nava, strada par mehu! Jo moska esmu mainijis, tgd neatceros niku, bet moska es pats varu uzzinat, mainito, bet ka ? Moska ari nevaru !

Link to comment
Share on other sites

Ne nu ja es nedabushu niku atpakal, vai visu nauud, lvl, es nespelesu vnk samp.lv, es domaju ipasniekam ir jauztraucas par serveri,speletajiem, vnk jebal !

Link to comment
Share on other sites

Karoč sūdīgā situācijā esi! Bet mēģini sazināties caur skype: samp.lv

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...