• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[sūdzība] pieķerti bariņš GSG


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Helvijs Vicivskis

 2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Tina Alessi
 3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Nu kā, pirmajā video redzams kā viņa DB un DM, un otrajā redzams max CS, mass DM slimniicaa!!
 4. Kā vainas dēļ tas notika? - viņas
 5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time): 

 

1. Tavs niks iekš serverī?: Helvijs Vicivskis

 2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Jack Taylor
 3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Nū ka jau redzams video, pirmajā līdzdalībnieks, otrajā mass DM un max cs, trešajā daļējs DB, bet 4ista nonrp
 4. Kā vainas dēļ tas notika? -  viņa
 5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time): 

 

1. Tavs niks iekš serverī?: Helvijs Vicvskis

 2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Lawrence Arcuri
 3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: pirmajā video redzams viņam mass DM un max CS, bet otrajā pieķerts kā hakeris :)
 4. Kā vainas dēļ tas notika? -  Viņa
 5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time): 

 

 

Piedodiet administrātori par šīs sūdzības lielo saturu, bet vēlējos lai redzat kopēji kas un kā, un uzskatu ka arī tā vecene ir pelnījusi banu, par visu kas redzams video.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tevi jāsoda par CS, jo viens pats bandas hooda ir CS // Taylora teiktais, viņam forumā bans

Tayloram 14 gadu, viņš labak lai mani skype uzaicina, un tad parunāsim, ā jā mamma neļauj tak ar lieliem puišiem runāt :D

Link to comment
Share on other sites

HP HACK GAN TAYLOR, GAN TINA, GAN LAWERANCE 



Edited by Nick.
DP +1 wp/Nick.
Link to comment
Share on other sites

Labs jau ir pats, ka pašam DM iesiti ar roku, un otrs ir tas..

es tur ar tavu kvalitāti nekādīgi nevienu nicku nevari saskatīt pat uz HD

Link to comment
Share on other sites

Labs jau ir pats, ka pašam DM iesiti ar roku, un otrs ir tas..

es tur ar tavu kvalitāti nekādīgi nevienu nicku nevari saskatīt pat uz HD

Pasties helvija video tu da*ni!

Link to comment
Share on other sites

ka jau teicu, man *** lai liek jail nu kvai visu lai man piesien! man galvenais tadus lohus hakerus nokert kā tewi, dēļ kā pus serveris off! un tew mammite laikam brillites mazais naw nopirkusi ka uz hd nevari saskatiit nick? :D low mazais :D very low :D

Link to comment
Share on other sites

Viss Pietiks te čatot gaidīsiet Administratora lēmumu .


Ja tagad kāds pēc mana posts rakstīs , saņems +1 wp ..


Nav jēga te rakstīties ! Gaidat


  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mans pec liec warn :D,

 

bet to trani tinu un vel nezinu ko jabano ble, nakts izpriecas patik viniem MASSDM+ S0B

Link to comment
Share on other sites

Amm, bet ir tāda lieta, ka tai tīnai jau ir aktīvs bans un Jack arī vienkārši nomaina ip, takā tas bans viņiem neko nemainīs,kautkas jaizdomā..

/Apzinos ,ka mani warnos/

Link to comment
Share on other sites

Mans pec liec warn :D,

 

bet to trani tinu un vel nezinu ko jabano ble, nakts izpriecas patik viniem MASSDM+ S0B

tad es skatos ka tavs domāšanas līmenis ir tikai uzgājis līdz traņiem, par neko citu domāt nemāki!

Link to comment
Share on other sites

tad es skatos ka tavs domāšanas līmenis ir tikai uzgājis līdz traņiem, par neko citu domāt nemāki!

 

ble apsi ko citu domat ? kad 13 gadigie atradenji nak un kapa ar vecenju nikiem facepalm.

banu ble jums 3iem

Link to comment
Share on other sites

ble apsi ko citu domat ? kad 13 gadigie atradenji nak un kapa ar vecenju nikiem facepalm.

banu ble jums 3iem

ized sev sika ***, tina ir ista vecene, tava mutere moz tranis :)

Link to comment
Share on other sites

Helvijam-40min.


Par-CS.


Tina Alessi-Tiek sodīta uz 60min.


Par-DB,DM.


Taylors-Banots uz 333.


Lawrence Arcuri-Tiek sodīts uz 180min.


Par-Mass DM.


Šajā laikā es runāju pa skype un viņš teica''Man ielagojis neiet HP nost.'' Pēctam viņš uzmauca RR un viss bij ok ;)


TC.


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...