• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Kārtējā [Edijs_Tremeks]


Recommended Posts

Sveiki.
1. Tavs niks serverī:Edgars_Brons
2. Admina niks serverī:Edijs_Tremeks
3. Pierādījumi (Screenshots/Video):  http://www.bildites.lv/viewer.php?file=aska8f3xe7wis944akdw.png
4. Apraksts par situāciju.

Šis ir admins , kurš neskatās uz situāciju ,kāda ir norisinājusies un ir atnācis pēdējā brīdi tikai ,lai kādu nosodītu .
Situācijas apraksts - Braucu Tālbraucējos viens spēlētājs speciāli ietriecas fūrā un viņa saplīst. Es paņēmu citu tad atkal divi dzinās pakaļ līdz kamēr viņiem saplīsa . Tad viņi mani izmeta no fūras Karjerās un sāka sist . Es protam iesitu pāris reizes pretim iekāpu fūrā un metos bēgt. Bet pēkšņi sēžu jail .
tad par /report uzrakstīju - jebal . vai Edijs vispār uz situāciju skatās ? man ir bans 1d tagad.
a ko tad man bija darīt? nomirt un pakāst naudu no kravas ? vairākos k apmērā ?

Domājiet ar galvu . :@

Link to comment
Share on other sites

Situācija ir ( tu melo, bez iemesla man nav jēgas tevi sedināt JAIL, jo tu neesi nekāds VIP, vai kāds cits, daru savu, nekas personisks, ja neproti spēlēt RP, tā ir tava problēma, ne mana, ja tev ir sapists garīgais šodien, nav mana problēma, bet tava, domā, ko dari, kā dari, kāpēc dari un tad tik kritizē!

1)NJ

2)DM

3)CarDM
4)CP uz divām personām (+ tas ir DM)

5) Tava mute ir pārāk liela - pierāda SS -

601j4ra06g75ndoauwb.png

 

Mums Adminiem nav jāklausās tavi apvainojumi, ja gribi parunāt, lūdzu raksti saprātīgi, neviss uzreiz lec augumā un dirss, izmantojot vārdus kuriem pat nozīmi nezini, tagad atpūties, izej laukā izvedini galvu, izbaudi laiku un pamācies RP! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...