• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

nepieļaujami ,Edij .


Recommended Posts

 Edij zināji ,ka pats savas sūdzības nevar izskatīt kāpēc TC ? ļauj kādam citam to darīt ,nevis attaisnojies ar meliem .

1. Tavs niks serverī:Edgars_Brons
2. Admina niks serverī:Edijs_Tremeks
3. Pierādījumi (Screenshots/Video):http://www.samp.lv/index.php?/topic/34887-k%C4%81rt%C4%93j%C4%81-edijs-tremeks/
4. Apraksts par situāciju.viss ir linkā . Viņš māk fantazēt. pats izskata savas sūdzības . CarDM es pat nevienu reizi neuzsitu pa nevienu mahu ,bet man sita . Domāju varbūt nikus esi sajaucis ? Es tām čalim ,kas manu mahu sasita ,ka nevarēj braukt atņēmu un devos tālāk strādāt. tad sastapu viņus karjerās . Viņi ieskrēja manī speciāli un viņiem maha saplīsa. tad es izkāpu no mašīnas un viņi arī . Kenedijs sāka sist un es bliezu pretī. Tad centos bēgt iekāpjot mašīnā un aizbraucot . un kapom Jail par DM .
P.S Edij netaisi TC ,ļauj citiem izskatīt. Kāda jēga man būtu tagad melot un riskēt uz Foruma warningiem ? Tev drīzāk ACC off vajadzētu ,jo savējos vienmēr aizstāvi un par citiem neparūpējies. piesapņo vel visu to NJ , carDM un pārējo . Domāju ,ka šitādā serverī vajadzētu normālus adminus .

Link to comment
Share on other sites

Ko tu drisi es esmu Edgars_Brons serverī nevis tu tu manu niku nospēri. Zaglis tāds sūdus te taisi uz cita acc tu maitas gabals tāds.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ko tu drisi es esmu Edgars_Brons serverī nevis tu tu manu niku nospēri. Zaglis tāds sūdus te taisi uz cita acc tu maitas gabals tāds.

tikko izdomāji ?

Link to comment
Share on other sites

tikko izdomāji ?

 

Tu mulķis apskaties uz maniem postiem ko esmu licis foruma. Man jau šis profils ir sen ieteikums tev labāk tais jaun vai reportēšu tevi pa acc zagšanu.

Link to comment
Share on other sites

Tu mulķis apskaties uz maniem postiem ko esmu licis foruma. Man jau šis profils ir sen ieteikums tev labāk tais jaun vai reportēšu tevi pa acc zagšanu.

bļe kādā veidā? Iedo skype dabūšu unban sarunāsim . ;)

Link to comment
Share on other sites

Gudri runāt, taisot FAKE ACC ? :D

 

Tādi savējie nekad nav bijuši, visi saņem sodu, tad ir izbriniti, esam viena banda/mafija, bet WTF, bet vienalga!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...