• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Santino_Johnson


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Roberts_Zambrotta

 2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Santino_Johnson
 3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Es uzrakstīju sludinājumu ka vēlos pirkt biznesu. Uzraksta tas hakeru boss. (Austrāļu) Saka vai gribu Pig Pen. Es saku ka vajag tad es viņam iedevu divus miljonus ka bija runats, VEL TEICA KA NEIZKRAPS MANI viņš paņem mani nošauj uzraksta haha un aizbēg. Zb šitādi pidari kā viņš. VĒLOS ATPAKAĻ SAVUS 2M VAI ARĪ KLUBU PIG PEN. 
 4. Kā vainas dēļ tas notika? - viņa.
 5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time): 

http://failiem.lv/u/mscmfki

Link to comment
Share on other sites

:DDDDDDD Kur ir RP līgums ? Nav, tad pats vainīgs . Sēdi bez taviem 2m.

Link to comment
Share on other sites

:DDDDDDD Kur ir RP līgums ? Nav, tad pats vainīgs . Sēdi bez taviem 2m.

Nu baigi kruts esi ne? Ko raksti kur nevajag ? +1wp

Link to comment
Share on other sites

:DDDDDDD Kur ir RP līgums ? Nav, tad pats vainīgs . Sēdi bez taviem 2m.

Nu un ka nebija rp liigums? Noshaava , pateica haha lohs un aizbrauca laimiigs.

Link to comment
Share on other sites

Nu baigi kruts esi ne? Ko raksti kur nevajag ? +1wp

Pats jau vienkārši esi vainīgs, būtu tur kaut kāds līgums (pat ar sliktāko erpe) viņam būtu kāds sods , bet nehuja nebuss.

Link to comment
Share on other sites

Pats jau vienkārši esi vainīgs, būtu tur kaut kāds līgums (pat ar sliktāko erpe) viņam būtu kāds sods , bet nehuja nebuss.

mhm blja sk. Lai atdod naudu un uztaisiishu liigumu , taadiem galvaa pistiem pidariem kaa vinsh , sen pa jebalu jaasadod ir.

Link to comment
Share on other sites

mhm blja sk. Lai atdod naudu un uztaisiishu liigumu , taadiem galvaa pistiem pidariem kaa vinsh , sen pa jebalu jaasadod ir.

ne sūda tev nedos, un neko tu viņam neiedosi, tev ir 14 gadi, dzimis esi 2000.gadā, ko tu tur dosi viņam? Atjēgsies ātrāk slimnīcā drīzāk. :) Pats vainīgs, ka lashariks esi, papisi naudu.  :pff:  :D_2:

Link to comment
Share on other sites

Bļe jūs visi sarunājāt mani nokaitināt! Zb jau *** , es lkm vairs neiešu uz sampu vispār. Tikai haxori un kraapnieki uzvar

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bļe jūs visi sarunājāt mani nokaitināt! Zb jau *** , es lkm vairs neiešu uz sampu vispār. Tikai haxori un kraapnieki uzvar

Tad izrubi hax un tu atkal zaudesi  :pff:  :D_2:

Nebija RP liguma, viss skaidrs - TC

Link to comment
Share on other sites

Tad izrubi hax un tu atkal zaudesi  :pff:  :D_2:

Nebija RP liguma, viss skaidrs - TC

un kā zini ka zaudēšu. Man sen hax vairs nav on .  :pff:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...