• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Policisti


Recommended Posts

 

1. Tavs niks iekš serverī?: Lawrence_Arcuri

 2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Salvis_Barsetti
 3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: --------
 4. Kā vainas dēļ tas notika? --------
 5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time): 

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=w0wkzvrpnw55mitfwb4.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Tavs niks iekš serverī?: Lawrence_Arcuri

 2. Pārkāpēja niks iekš serverī?:Helvijs_Vicivskis
 3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: OOC insults
 4. Kā vainas dēļ tas notika? -----
 5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time): 

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=lez6ls4my9ftwcw3y1.png

Helvijs Vicivskis pieteicās uz administrātoru un viņš ir līderis, es neuzskatu ka tādiem cilvēkiem ir labi palikt par līderi un administrātoru pat nedot nekad šitādiem

 

Link to comment
Share on other sites

Man  līdzīgi!

Edited by Mr_kiwi
Tev te nav jāposto! +1 wp. // Mr_kiwi
Link to comment
Share on other sites

Man  līdzīgi!

Wārned 

Sūdzību topiku postošana Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, ModerātorsAdministrātors un Īpašnieks

Link to comment
Share on other sites

Ahh tu baigi krutais :DDD jūs lidojat 3 ar limuzīnu un dmojāt visi uzlikuši melnu /clist :D jūs bijāt atlidojuši pie tālbraucējiem un visus nodmojāt tiklīdz paņēma viņi kravu, tas ir smieklīgi ka vēl tēlo baigo varoni un screen!! Domā neizbesī ka jūs hakojat?! visi tādi baigi krutie čomaki, un baigi kruti tēlot baigos pacanus kad admini nav on? :D tēlo tā arī rl! :D bet njaa RL tu to nevari darīt jo pa seju izķertu LOWW mazais! LOWW! Nemētā baigo veci ja nevari pastāvēt par to! Hakoji jā! Tad arī atzīsti to, nevis bimbā asariņas! Jūs ar limo mani 3x nodmojat, doma nepiegriežas? :D 

Link to comment
Share on other sites

Reku čali vēl redzams tava screen, ka saki ka iesiet DB taisīt, tātad man ir taisnība ka braukājāt un dmojāt visus! Jo pts esi uzrakstījis ka taisīsit DB!! Domāju daudzi manā vietā tev būtu pateikuši ko skarbāku, jo tu tiešām esi kkads pajo****!!! :)

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=up0fhsor714gu35vuxnm.jpg

 

P.S. Kāpēc, piemēram, tikai tu uzņēmi screen?? Kpc neviens cits kas nehako no tiem kas bija on neuzņēma screen? Varu pateikt kāpēc! Jo tu esi hakeris un izmantosi katru mazāko iespēju kko izdarīt tiem kas to zin un vēlas panākt tavu banu!

Link to comment
Share on other sites

Nākamreiz, kur ir rakstīts apraksts par notikušo un kā vainas dēļ tas notika neliec ----- va arī paliks nesodīti vainīgie un aizslēgšu ciet. 

 

Salvis_Barsetti - MG, CS, nonRP ( pats vēl tur pateica, ka nonRP) 120 min   Jautājums - Kāpēc tik maz? Atbilde: Jo tev pašam redzams MIX un tevi nesodīsu par MIX un tapēc es Salvim lieku tikai 2h, tā būtu 3h + izmests.

 

Helvijs_Vicivskis - ( viņam par hakeriem pilnībā piekrītu, bet līderim japrot savaldīties un nedrīkst darīt šādi, bet pats zinu tas ir ļoti grūti mentiem ) 180 min par VZ, OOC insultu + 1 warn, ka līderim.

 

TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...