• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Edijs_Tremeks], jeb cilvēks kurš izmanto acc savas mafijas labā


Recommended Posts

1. Tavs niks serverī: Thomas_Hagen
2. Admina niks serverī: Edijs_Tremeks
3. Pierādījumi (Screenshots/Video): LeiTix.: http://www.bildites.lv/viewer.php?file=zrdof3r6758w6dhifov.png
4. Apraksts par situāciju.   Tātad notika mafbizz, iespamojām fabriku viss ritēja labi līdz brīdim kad beidzās laiks, fabrikas teritorijā bijām tikai mēs 4 syy, esam 100proc parliecinati bijam visas pusēs un tad es uzrakstu /pay Edijs 1 un parādas, ka viņš mani speco, respektīvi viņš izmantoja acc savā labā, lai iegūtu laiku un LM atbrauktu uz teru kā rezultātā, mēs neuzvarējām mafbizz + vel viņš teleportējās un taisija /set hp mums uz 0 + vel kikoja mūs ar /skick, tā lai neviens neredz, to mēs īsti pierādīt nevaram, bet lai audio apskatās pats :). Tātad, par to vai viņam ir vai nav acc man ***, tāpat viņam noņems, bet LM ir jaatdod mums fabrika, kura tika nelikumīgi nosargāta. Adminos ir spēks :).

 

ps. Visi cilvēki no SYY var šo apliecināt un man vel chatlogā arī tas viss ir :).

pss. tas SS ir no stefanosa skata, viņš jau bija nomiris un pectam patina uz augšu, spec notika fabrikā.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pietā visa vairākas reizes pie manīm fabrika teleportējas, ieskaitot to, kad viņš mani kādas 3x admin slay un kick caur anticheat (6lvl admins to var izdarīt) zona nebija neviena lm šis tik speco, lielāka daļa rakstija /report specoff bet viņam po... admin acc sava labā, ņemt nost un izspert ar kaju nafig āra viņu.

 

Antino - Admin Log apskaties, pm jau tev uzrakstīju.

Edited by -Barons
Lieks posts +1wp. //-Barons//
Link to comment
Share on other sites

Pietā visa vairākas reizes pie manīm fabrika teleportējas, ieskaitot to, kad viņš mani kādas 3x admin slay un kick caur anticheat (6lvl admins to var izdarīt) zona nebija neviena lm šis tik speco, lielāka daļa rakstija /report specoff bet viņam po... admin acc sava labā, ņemt nost un izspert ar kaju nafig āra viņu.

 

Antino - Admin Log apskaties, pm jau tev uzrakstīju.

 

Jā, antonio apskatīsies kkad šas un arī to visu tur varēs redzēt, ta kā varat neattaisnoties. fabriku arī varat neatdot, pēc rr tāpat būs mūsu

Link to comment
Share on other sites

UP?

Jāsoda šis admins, nav labi specot mafbizz pēc laika...

Edited by -Barons
Lieks posts +1wp. //-Barons//
Link to comment
Share on other sites

Pizdets vnk, visiem čist pox.

Tak jasoda bļe tas admins!

Edited by -Barons
Lieks posts +1wp. //-Barons//
Link to comment
Share on other sites

Apšaubāms scrēns,čats patīts labu gabalu uz augšu,nav redzams kurā vietā atradies,kad ''uzķēri'',ka Tevi speco,kā arī nav redzams nekur,ka Tremeks būtu pretinieku mafijā.

 

Kā saka,pierādījumi pa īsu.

 

tc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...