• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Andrew_Williams , Dwayne_Williams


Recommended Posts

1. Roberts Mendez


2. Dwayne_Williams , Andrew_Williams


3.Gribēju mainīties ar mahām , takā es pārdodu Andrewam pa 1 un tad Dwayne man otru mahu pa 1, Bet es vel teicu ja piekrapsiet tad abiem 365 bans, un teica ''OK'' . Tad es pardodu mahu Andrewam iekapju pie Williamsa lai tas man pardotu savu un tas izmet mani ara un aizbrauc. Vinsh tak ir ballas liideris. Un pakaasu 3,2m ! Abiem 365 banu gribētos lai iedod un abus atlaiž no org! + vēlos atpakaļ savus 3,2m jo huntleys maksa 3,2m 


4. Viņu dēļ! 


5. Pierādījumi!!!!










  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Esmu iejaukts - Sie Williams jau sen visus apish Vienam no viniem bija Chris Williams kurs ari bija apisis 4hali un par vinu jau ari ir sudziba ar to mesla cupu jatiek gala!

Link to comment
Share on other sites

1. Sis vis notika OOC chata tas jau ir ---

2. Nekas neliecina ka maina automasinas 

3. Nebija Rp liguma

 

Muti piever kraapniek, ej seedi taalaak savaa datorkreeslaa , apenees un grauz savus chipshus , zadrot
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Muti piever kraapniek, ej seedi taalaak savaa datorkreeslaa , apenees un grauz savus chipshus , zadrot

Ar kadam tiesibam tu mani apvaino tu mazais ekrana varoni dzive mani ieradzitu aizkrietu tris majas talak! :@

Link to comment
Share on other sites

1. Sis vis notika OOC chata tas jau ir ---

2. Nekas neliecina ka maina automasinas 

3. Nebija Rp liguma

 

ja ir vrl pēc vecajiem noteikumiem,tad ooc čats arī skaitās kā līgums... ;) Taka domāju ka tev jaado auto vai tevi jabano.

 

No warn,šis fujaks ir mani arī appisis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...