• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

MŪSU "LABĀKAIS" MĒRS!


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Ralfs_Eslentic

 2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Maksis_mapple kaut kāds tur "mērs" ķip, kas neko nemāk, tik pelna sev piķi.
 3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Tātad, ši samazināja Z51 algas, es pateicu, ka tā nevar, notika, ka viņš nodirsa mani, protams mērs jau var, viņš jau galvenais, piees pie jebkura un patieks loxs, un viņš uztaisa NJ, to jau arī var, tas tak mūsu "mērs!"
 4. Kā vainas dēļ tas notika? - MŪSU PILSĒTAS LABĀKĀ, FORŠĀKĀ, PIEKLĀJĪGĀKĀ, RP`OTĀKĀ MĒRA DĒĻ!
 5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time): 

http://www.bildites.lv/images/m0xslnjcnvg1lm959sy.png

ATLAISTA MĒRU, ATLAIST MĒRU! AR MĒRU NOST!

 

MIX,NJ,DM

Viņam noplauka tas amats,jo citu kandidātu nebija,savādāk,viņš nebūtu ticis.

Kas viegli nāk,tas viegli aiziet,ir tāds teiciens.  :)

 
Link to comment
Share on other sites

Viņam noplauka tas amats,jo citu kandidātu nebija,savādāk,viņš nebūtu ticis.

Kas viegli nāk,tas viegli aiziet,ir tāds teiciens. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Viņam noplauka tas amats,jo citu kandidātu nebija,savādāk,viņš nebūtu ticis.

Kas viegli nāk,tas viegli aiziet,ir tāds teiciens. :)

GAIDU KAMĒR VIŅU METĪSI JAILĀ! GRIBĀS REDZĒT!

Link to comment
Share on other sites

lel, tavā sūdzība ir tik daudz gramatikas kļūdu, itkā būtu 5 promiļu reibumā. Algas zonai tika samazinātas rpisku iemeslu dēļ, jo uzskatījām, kad viņi nestrādā pietiekami daudz. kā arī, adminiem. Lūgšu nahranizēt šo personu par aplamu sūdzību un multiacc ;)

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu ,ka Z51 algas tika samazinātas, jo viņi vispār neko nedara tik vakaros braukā un DB visus . 
Plus viņi pieprasa par ieroču piegādi spēlētajiem no policijas iestādēm lielu naudu .. kuras nav . kur ,lai policija ieročus dabūn ? tas būtu taka pa velti jādara. 

Edited by -Barons
+1wp par lieku postu. //-Barons//
Link to comment
Share on other sites

lel, tavā sūdzība ir tik daudz gramatikas kļūdu, itkā būtu 5 promiļu reibumā. Algas zonai tika samazinātas rpisku iemeslu dēļ, jo uzskatījām, kad viņi nestrādā pietiekami daudz. kā arī, adminiem. Lūgšu nahranizēt šo personu par aplamu sūdzību un multiacc ;)

Lūgšu so personu haranizēt ar JAIL par DM,NJ

Lūgšu so personu haranizēt ar MERA STATUS OFF

Link to comment
Share on other sites

Lūgšu so personu haranizēt ar JAIL par DM,NJ

Lūgšu so personu haranizēt ar MERA STATUS OFF

Stulbs esi? Pēc pareizrakstības pēc reidžojoša 11gadīga deģenerāta.

 

Vienīgais, ko saskatu sūdzībā ir mix.

 

Man arī ir video, kā tu spawnā dauzi visas mahas, mani cardm, ooc insult, cs, nonrp. ;) Tāpēc tādi vārdi un attieksme no manas puses  :)

Edited by winDeN-
+10% par lieku postu un vēl +10% par biedru aizskaršanu. // wind.
Link to comment
Share on other sites

Stulbs esi? Pēc pareizrakstības pēc reidžojoša 11gadīga deģenerāta.

 

Vienīgais, ko saskatu sūdzībā ir mix.

 

Man arī ir video, kā tu spawnā dauzi visas mahas, mani cardm, ooc insult, cs, nonrp. ;) Tāpēc tādi vārdi un attieksme no manas puses  :)

met iekšā :)

Link to comment
Share on other sites

GAIDU KAMĒR VIŅU METĪSI JAILĀ! GRIBĀS REDZĒT!

Mierīgi.Jāsagaida PC back un tad jau ne viens vien lidos jailā. :)

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...