• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Mūsu mazaijs Maksītis ;33 [DOME]


Recommended Posts

 

1. Tavs niks iekš serverī?:Patrick_Casey

 2. Pārkāpēja niks iekš serverī?:Maksis_Mapple
 3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Tātad . Maksi pieņēma par mēru u blablabla . bija pāris sūdzība tad mums bija vienošanās ,ka viņš man 10rang domē un es viņam elegy.. uzpirkšana . Labi dabuju visu . Tagad kapājam invitē viņš vel kādus dažus čuvakus un uzreiz iedo max rangu .. tie tur brauc augumā un domāju iešu prom . mani izmeta šis Maksīc ooc insult taisa.. un domā kā mazs bērns ,ka ieliekot skype saraksti es banu noraushu ;D Un viņa pieņemtais drafciņš no LSPD nonreason izkikoja cilvēkus - Carlos_El_Padre. Nav pirmā sūdzība ,bet tā mēram nav jārikojās . tākā viņš ir pelnījis jail vai pat ban par ooc insult un mērs noteikti OFF. Piedodiet par gramatiku, steidzos. 
 4. Kā vainas dēļ tas notika? - da žeņas
 5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time): 
http://www.bildites.lv/viewer.php?file=05wxmi58cic1wesu40.png
Aizmirsu /time , bet tpt nav vajdzīgs ,jo reāli ilgi viņš nav mērs un tik gribu pierādīt kāds viņš ir citiem . un lai protams admini to zin .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Par post sorry.. 

Maksis ir tāds, ka tik sev labi par citiem nedomājot piedod MAKSI!, bet nu domē nebiji pelnijis, pie tam vēl pa mēru..!! Tur jābūt kompetentākam.! 

Link to comment
Share on other sites

Viņš ir tik pat kā zaudējis amatu.

Saku ''tik pat kā'',jo vēl nav noņemts.

+vēl daudz jailtime/bans par visām sūdzībām. :)

Link to comment
Share on other sites

1. Tiem čaļiem max rang, jo pazīstu viņus, norm čaļi.

 

2. Man ir skype sarakste, kur dižojies kāds cleo un s0b tev ir

 

3. Izmetu no domes, jo visu laiku lamājies, mixoji, slinkoji, pat meti ārā cilvēkus bez iemesla!

 

4. Ooc insult, jo draudēji mani ar s0bi terrorizēt.

 

5. Sūdzība aplama, jo nav /time ;)

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

1. Tiem čaļiem max rang, jo pazīstu viņus, norm čaļi.

 

2. Man ir skype sarakste, kur dižojies kāds cleo un s0b tev ir

 

3. Izmetu no domes, jo visu laiku lamājies, mixoji, slinkoji, pat meti ārā cilvēkus bez iemesla!

 

4. Ooc insult, jo draudēji mani ar s0bi terrorizēt.

1. Tad varētu viņiem izskaidrot ,lai nonreason beidz kasities un mest ārā.

2.Nu lai tev ir tā sarakste ,kas ta man ? O.o

3.lamājos ,jo carlos brauca augumā., kur kādu varēju izmest ? no FBI alpine ,kursh spawn masDM taisija ? tas bija vienigais .

4.ar sobi terorizet ? vai vienkarshji teicu ,ka nepaspelesi ;D lal .

5. nu gan tu forši māki izdomāt , nujā vel jāpaugas .

6. Saprati ko barons teica ,sedesi aiz restēm un bānānā .

Link to comment
Share on other sites

Lallll ;DDDDDDDDDDDD

Es šoreiz saku ,ka tas biju ES.

Bet tā,ja būtu tāds kāds tu un teiktu ,kur ir pierādijumi ,ka tas esmu ? un tie ir tikai vārdi tik pat labi varēju tev samelot :D

Ak šis domāšanas līmenis , veci . 

nedomaju ,ka samplv tiktiesham hotringu var uzspawnot ;D un sobeitc datorā domāju ,ka pat adminiem ir . Tak jām , ja centies ,ka man bus bans , tas nenotiks . jo kur manos skrinos ir redzams sobis ? O.o ja man vinjsh butu katrā sūdzībā rādītos tie cilveku kubiki .

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Tik tiešām ir problēmas pilnu skrīnu iedot? Jomajo. Beigās sanāk tā, ka ir sarakste, viens otram saka "es drāzu tavu sievu" un apakšā piebilde "teica mans kaimiņš". Nu kur ir loģika? Smirdat jūs abi.

 

 

Sēdi mierīgs, tevi varī var mierīgi uz 2h iebāzt par nekaunīgu NonRP. Kas tās par sarunāšanām? 10. rangs pret elegy. Kātad.

Pilnus skrīnus, kurā ir redzams arī skype niks, lai tas sakrīt ar forumā iebāzto. http://prntscr.com/3z1gb4

 

Lall, nebūsi pirmais, kas par šādu te fīču noraus banu.

Neliks viņš pilnu ,jo prasija ,lai aizsūtu viņam arī :D

un par šo ,ka skype lielu muti veru , nenozīmē ,ka IG var banot . 

un par to elegy viņš man prasija 500k un ņems mani domē , teicu lai tak ņem manu elegy.. besī ,ka naudu vislaik prasa. Tas bija viņa nonrp piedāvājums 

Link to comment
Share on other sites

Keisiji-var,un kā vēl var,ja nemaldos,biju pirmais,kas to aizsāka nobanojot ākstu,kas skypa s0beitu bija vienai šļuhai devis.Toreiz viņš IP banu rāva,kkur vēl ir apelācija ar labi daudz pierādījumiem,ka bans patiess. ^_^

 

Maksi-interesanti paskatīties,ka visus iespējamos pribambasus velc no mapēm ārā,lai noraktu kādu citu un glābtu savu pakaļu,bet sūdzību par tevi daudz,es domāju,tā pat ar visiem taviem krājumiem būs par īsu.:)

Link to comment
Share on other sites

Keisiji-var,un kā vēl var,ja nemaldos,biju pirmais,kas to aizsāka nobanojot ākstu,kas skypa s0beitu bija vienai šļuhai devis.Toreiz viņš IP banu rāva,kkur vēl ir apelācija ar labi daudz pierādījumiem,ka bans patiess. ^_^

 

Maksi-interesanti paskatīties,ka visus iespējamos pribambasus velc no mapēm ārā,lai noraktu kādu citu un glābtu savu pakaļu,bet sūdzību par tevi daudz,es domāju,tā pat ar visiem taviem krājumiem būs par īsu. :)

Nujā ,bet tikpat labi es to varēju pagaišgad kvai rakstīt vai paint skillz ;D

no manas puses tie bija tukši vārdi , jo reāli samplv hotringu nevar uzspawnot un arī naudu uzbugot ... mēs tur akstijamies un es devu ķipa mēģināt ;DD bet varūt tajā mapē pat nekas iekšā nebija ? :O prost mape ar tādu nosaukumu.. ja būtu .exe fails tad instant ban 

Link to comment
Share on other sites

Jeboggu ,lkm vissūdigakais mers Ever :D Jau 3sūdzības par viņu pa vienas dienas laiku ! :D 

Link to comment
Share on other sites

Jeboggu ,lkm vissūdigakais mers Ever :D Jau 3sūdzības par viņu pa vienas dienas laiku ! :D

bļe, tu pats nevari iedomāties, cik faking grūti būt mēram :D uz šo amatu vairs nekad neiešu, jau uzrakstīju atteikumu.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...