• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdziba - jason ledrel nepamatots jails


Recommended Posts

1. Tavs niks serverī:Roberts_Deniro
2. Admina niks serverī:Jason_Relder
3. Pierādījumi (Screenshots/Video):Nu nav .
4. Apraksts par situāciju.Ielika jaila par hakiem varēja arī nobanot un tas būtu vel SLIKTĀK!!! arī es taisijos lidot ar ''celo'' uz Las Venturas lai turpinātu filmēt SYY .

Windens teica ka drīkst izmantot Cleo filmešanas nolūkiem vel pie tam /report uzrakstiju izmantošu cleo lai uzfilmētu syy .

nesaņēmu atbildi.

Lidoju ar Freecam. Nezinu par to jaliek jaila?

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ja tev ir cleo camhack, tad jau tev arī ir kāds aims, esp box u.c Padomā loģiski kas liktu cleo tikai lai uzfilmētu vidaku. Tas tak ir smieklīgi. Kur pierādījums, ka tu zimanto tikai kad filmē?

Gaidi video fourma .

Esp box aim ir jajieliek varu savu cleo mapi parādīt :D

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Cleo mapi var editot 3 sekundēs, es arī esmu rādījis Gan Cleo mapi gan visu, man vienreiz uzlika Cleo testu, es viņu izgāju jo tad biju godīgs. Tici man, video var uzfilmēt aimu un esp var izslēgt un ieslēgt. 

Kā tad to aimu var ielikt?

Es tikai camhaku cleo izmantoju ;)

Ja man būtu aims senām sūdziba fourma ir .

Esp vispār nezinu kas tas tāds.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Varat warnot man vienalga, bet man tas ir jāsaka.

Krūger tu tak esi pilnīgs loh*.

Edited by ♡ FRANKENSTEIN ♡
Warn + suspend tiekamies pēc laba laiciņā (wave)
Link to comment
Share on other sites

Šeit būs arī video , nezinu kapēc jaizmanto cleo / s0b filmēšanai , tas nav vajadzīs , man arī ir Camhack , bet kāds sakars tur saistīts ar cleo ? Man ir viss bez cleo , vienkārši ieslēdzu un ar numpad pogām visu vadu , ar camhack nemaz palidot nevar :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=ickbAEkh85E&feature=youtu.be

Link to comment
Share on other sites

Šeit būs arī video , nezinu kapēc jaizmanto cleo / s0b filmēšanai , tas nav vajadzīs , man arī ir Camhack , bet kāds sakars tur saistīts ar cleo ? Man ir viss bez cleo , vienkārši ieslēdzu un ar numpad pogām visu vadu , ar camhack nemaz palidot nevar :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=ickbAEkh85E&feature=youtu.be

Lel, tas tak nav camhack, prost haki.

Netiasīšu ciet, bet te var dot perm banu.

Link to comment
Share on other sites

Lel, tas tak nav camhack, prost haki.

Netiasīšu ciet, bet te var dot perm banu.

Tas ir camhacks LOOOL Es pats viņu pārbaudiju nezinu ja jums izskatās ka nav nu nezinu.

Būtu video atsūtijis bet izdzēšu bļa......

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...