• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Totāli zaje*** jau.


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Ryan Gold

 2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Emils Gosts un vēl kaut kāds jefiņš
 3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: DB no mocha, banu uz mēnesi jo nav 1. reize
Lai iet FR serverī un DMo cik uziet 

4. Kā vainas dēļ tas notika? - 
 5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time): 

http://www.bildites.lv/images/uggb8n0ef5izuhteexet.png

http://www.bildites.lv/images/ol9s2tw8wivtzipxb4s.png

Link to comment
Share on other sites

Viss bija ar rp... Vienigais ko varēja jailot tas ir CS... Iemesls arī bija jo triecies mana maha vislaik, man jau apnika ari.. DB bija kustībā.

 

g7s6alhhq0ghna3pl72.png

Link to comment
Share on other sites

Wtf? Tu te esi LSPD iecirknī + te pat mocha nebija es tavu mahu pat redzejis neesmu. Ko tu nahren dirs?

Parausi tu banu bļe

TAVA VIETA IR FR SERVEROS TEVI TE NEVIENS NEGRIB

Link to comment
Share on other sites

Wtf? Tu te esi LSPD iecirknī + te pat mocha nebija es tavu mahu pat redzejis neesmu. Ko tu nahren dirs?

Parausi tu banu bļe

 

Pag, pag puis.. Tagad visi tēlos svētos jēriņus? Tu vēl skaidri mani triecies... Doma es stulbs esmu? Es nedomāju, ka būs vajadzība ss manu rp... paskaties bilde esmu uztinis uz augšu. Varam pat visu izrunat skype ar adminu kopā ;)

 

NESAKI VISU VĀRDĀ. DOMĀ KO RAKSTI.

Link to comment
Share on other sites

Jā, RP komandas ir, bet tā pat. Cietumā var litk par DB, par CS, par DM, jo iemesla nogalināt tev nav. + N-Today līderis esi - FUJ.

 

 

Es skatos, ka winDeN- šito lūr, tapēc nelikšu sodu pagaidām :D

 

Bija tak iemesls. Viņš man cardm.. Un man vienreiz pieriebas un nošavu viņu. Nu lab domājat paši.

 

 3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: DB no mocha, banu uz mēnesi jo nav 1. reize  ... Ir bijusi vēl kāda?

 

TAVA VIETA IR FR SERVEROS TEVI TE NEVIENS NEGRIB ... Visu izsaka.

Link to comment
Share on other sites

Viss bija ar rp... Vienigais ko varēja jailot tas ir CS... Iemesls arī bija jo triecies mana maha vislaik, man jau apnika ari.. DB bija kustībā.

 

g7s6alhhq0ghna3pl72.png

Tavs ss ir uzņemts pēc DM dauni!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tavs ss ir uzņemts pēc DM dauni!

Opā nepamanīju nemaz tik tiešām, te draud bans

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...