• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Micheal_Klebitz, tā arī nesapratu.


Recommended Posts

1. Tavs niks serverī: Gregor_Parker
2. Admina niks serverī: Micheal_Klebitz
3. Pierādījumi (Screenshots/Video):http://failiem.lv/g/wbiziwd#aa/sa-mp-023.png
4. Apraksts par situāciju.: Kroč bija karš pret LM par naftu, tieši turēju viens karu, viens pats biju zonā, un protams kādam labam adminam kuram nepatīk syy un ir saļubijies kādā no LM izkiko ar foršu reasone, Micheal, varēji jau vismaz izdomāt kaut ko ticamāku, jo adminiem frapam vienmēr jābūt ieslēgtam. ;)

Link to comment
Share on other sites

Jajajajaj, tagad pasaki, ka esmu vainīgs, ka tu hako.  <_<   :wacko: 

Link to comment
Share on other sites

Esmu pats redzējis, kā hako kopār ar Hāgenu, bet pierādījumu nav, jo viltīgs esi, slēgā, iekšā, ārā.

Link to comment
Share on other sites

Nu dvj pierādijumus, kopš vakardienas bana man haku vairs nav, un Micheal toč gribētu redzēt kādus hakus tu man tur redzēji :D

Link to comment
Share on other sites

Reali cik sapratu mitchels ir LMā? un tu viengais biji naftā, tadejādi viņs laikam bugojies zonu, un izkikoja Tevi, tadejādi LM ieguva naftu. Not bad, bet par šitādu gājienu domāju acc pazaudēsi. Atveru acis citiem, lai redz, lai saprastu, ka admini NEVAR būt nelegalajā organizācijā..

Link to comment
Share on other sites

Reali cik sapratu mitchels ir LMā? un tu viengais biji naftā, tadejādi viņs laikam bugojies zonu, un izkikoja Tevi, tadejādi LM ieguva naftu. Not bad, bet par šitādu gājienu domāju acc pazaudēsi. Atveru acis citiem, lai redz, lai saprastu, ka admini NEVAR būt nelegalajā organizācijā..

 

Es nebiju LMā, es specoju karu, viņam bija hp haks. :D 1x jau nobanoju, bet nopircis viņš unbanu ir.  :wacko: 

Link to comment
Share on other sites

Šo mēs izskatīsim.

Visa administrācija saliksim galvas kopā un domāsim. Vieno variantiem ir tāds, ka servera administratori nevarēs būt nelegālajās organizācijas. Šaubos, ka par šādu lietu viņam servera administratora status jāņem nost. Pie tam šī persona ir pieķerta palīg programmas lietošanā. Protams, no viņa puses bija nepareizi, kick ārā no servera ar tādu iemeslu. 

 

 

Apsolos no administrācijas puses, šo gadījumu ļoti īpaši izskatīt! Šis vairs neatkārtosies! To es jums visiem lietotājiem varu apsolīt! 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...