• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Janis Howard


Recommended Posts

1. Tavs niks serverī: Elliot Quattros
2. Admina niks serverī: Janis Howard
3. Pierādījumi (Screenshots/Video): 

Elliot_Quattros 356 212.93.100.6 hp haks//Janis Anthony_Mangano

4. Apraksts par situāciju. Notika /mafbizz, tad mani nobano par ''HP haks//Janis'', pieprasu video/screen.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Tātad, tu esi hakojis un vienkārši gribi zināt, vai admins nofilmēja? :huh:

P.S. Skrīnu vajag.

Tu neta saprati  :|  nav man hp haks, gribu redzēt video.

Link to comment
Share on other sites

Gaidi edit. Video sākumā varēs redzēt, pēctam paskrēji uzpriekšu, apstājies, un izslēdzi.

 

E: Video nav tas labākais (Pierādījumi) bet sākumā ir redzams 1/2 asinis.

 

 

http://www.samp.lv/index.php?/topic/36974-sūdzība-janis-howard/

Link to comment
Share on other sites

Gaidi edit. Video sākumā varēs redzēt, pēctam paskrēji uzpriekšu, apstājies, un izslēdzi.

 

E: Video nav tas labākais (Pierādījumi) bet sākumā ir redzams 1/2 asinis.

 

 

http://www.samp.lv/index.php?/topic/36974-sūdzība-janis-howard/

MM, Man  Ping bija 100, 200,300 zel ka neapskatijies, bet  es saku vinu saut kad man bija pilns hp, skrejiena vins man trapija, nogaja puse hp. 

 

 

BTW man nerādija asinis un ka man trāpa.

Link to comment
Share on other sites

(( Lūdzu newarnojiet )) Karoče, es zinu tieši to, ka kara laikā Elliotam bija lieli lagi pateicoties tam, ka viņam uzcēlas pings līdz pat 100 ~ 200 +/-, jo tad kad problēmas ar pingu ir dažādi lagi, un to jus labi zināt! Paldies par uzmanibu.

Edited by Tony^s
+10% warn,šeit nedrīksti postot. Ping,jaunajā 0.3z versijā salabots,tāpēc nekādi šāda veida Hp-hack nevar būt.
Link to comment
Share on other sites

Bans tak ir paties.  Tagad visiem SYY lagos internets ? Smieklīgi. 

Tev varbūt personiski ''Share Screen'' lai parāditu savu interneta ātrumu?

 

Man ir LMT...

 

Un vienreiz beidz ar Jani uz vienu roku spēlēt, viss SYY rakstīja ''/report Leonardo DM/Hax/U.c Lietas''

 

Jānis pat neskatās uz tiem report [specjāli], tikai tāpec ka sūdzas par viņa draugu leonardo un reportus sūta SYY.

Link to comment
Share on other sites

Tev varbūt personiski ''Share Screen'' lai parāditu savu interneta ātrumu?

 

Man ir LMT...

 

Un vienreiz beidz ar Jani uz vienu roku spēlēt, viss SYY rakstīja ''/report Leonardo DM/Hax/U.c Lietas''

 

Jānis pat neskatās uz tiem report [specjāli], tikai tāpec ka sūdzas par viņa draugu leonardo un reportus sūta SYY.

 

 

Attieksme. Slēgšu ciet, jo pierādījumi ir acīm redzami. Vajag sīkāku informāciju, kādēļ aizslēdzu, raksti pm! 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...