• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] GSG talants - AIM


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Jack Taylor

 2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Rinalds jeb Jackie_Demayo
 3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Pa skype sūta aim, man nē, bet gan citiem GSG biedriem ^_^
 4. Kā vainas dēļ tas notika? -  Manas ne
 5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time): 

http://prntscr.com/42nh60

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

HAHHHH, GSG GAY, GAY, GAYYYYY!

Edited by Ma1z3.
Tev šeit nav jāposto, kā arī šādus izteicienus vari lietot citur, +20% warn.
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Jēkabpils, Neretas iela 35, dzīvoklis 4. Ko mīžat. laižam ciemos. BALLLĪTE BEZ BREMZĒM. Taylõru Aiz pautiem pakāršu. Ribas pārskaitīšū !

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Taylor tu paksti piever tu baigi kruts ne bla hakot māk vell bla mu4tes pupa nevari tikt nost butu kaunejies un likt sudzibu tavejie vagosi bla lido pa los santos ar hp *** visiem stavus kaukadus gurkus vaci nevaretu pat mazai meitenei plauku iesist kauns un nekods *** tāda rīt pie tevim busim ciemos un varesi slimnīcas ribiņas skaistit 

Edited by Ma1z3.
Par šo saņem +20% warn., kā arī par vēl vienu augšā postu, tev te nav jāposto, vēl 10%, kopā +30% warn.
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Jēkabpils, Neretas iela 35, dzīvoklis 4. Ko mīžat. laižam ciemos. BALLLĪTE BEZ BREMZĒM. Taylõru Aiz pautiem pakāršu. Ribas pārskaitīšū !

Rit no rīta pie savas mājas gaidi zaļu bumeru ar noluzušu pakaļējo bumperi. :) Tavai ģimenei pizdā ir, čalīt. hā pē haks vairs tev nelīdzēs!

Link to comment
Share on other sites

Rit no rīta pie savas mājas gaidi zaļu bumeru ar noluzušu pakaļējo bumperi. :) Tavai ģimenei pizdā ir, čalīt. hā pē haks vairs tev nelīdzēs!

Tu slims esi. Gaidu kad atbrauksi. Nosaki Pēc IP, manu adresi. bļa pirkstus salauzīšū !!! UJ, sīkais nabags ar kkadu sarūsējušu bumeru braukā, bez bampera, žēl. -_-

Tiešam vrb noziedošu tev nedaudz naudas LOP!

Link to comment
Share on other sites

A watafak vispāt, tajā skype rādiju kā nedrīkst darīt, kpec bildi apgrezi ?! 

Edited by Ma1z3.
Par šiem diviem postiem saņem +30% warn.
Link to comment
Share on other sites

Tu slims esi. Gaidu kad atbrauksi. Nosaki Pēc IP, manu adresi. bļa pirkstus salauzīšū !!!

Man ar Kimu Čenunu ir sakari. Sarunāšu, lai ielaiž tev pierē kādas trīs kodolgalviņas. Par saviem vārdiem kārtīgi atbildēsi! :)

Link to comment
Share on other sites

Man ar Kimu Čenunu ir sakari. Sarunāšu, lai ielaiž tev pierē kādas trīs kodolgalviņas. Par saviem vārdiem kārtīgi atbildēsi! :)

Jēbal, no krēsla nokritu. Zini aļiku ? nezini, čalis uzlauza nato :D paprasīšū vinjam tavu adresi  :DDD

Link to comment
Share on other sites

Sveiki sampieši ir laiks adzīties es esmu gejs un es mīlu tayloru man patīk ka viņs istats mums 20 jūnija bus kāzas visi ir ielūgti 54.jpgšeit esmēs esam nešķirami un busim kopa viemer jo mes esam geji un tayloram nav ribiņās :D ar tayloru medus mēnesi 

Edited by Ma1z3.
Par tavu gudrību suspends uz 69 dienām
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

TC, lai nepostotu vēl kāds lieki, Zaļais pateiks gala lēmumu!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...