• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Jūs Esam aizdomas Par Čītu lietosanu ! KO ?


Feğamirs

Recommended Posts

Servera kļūda - Visulaiku Server closed Conection un tagad dēļ tā pazaudēju 140k vertīgu kravu !


Apraksts par kļūdu/bugu(Ko darīji) - Tatad sāku stradat atkal par tālbraucēju,aizbraucu uz vienu vietu kur pieņem Rūdu (Karjeras) Un laimigs braucu uz norādito biildē punktu un pa ceļam paradijas šis kaitinošā lieta : Jus esat aizdomās par čītu lietošanu ! :@ 


Pierādījumi. (Screens,uzņemiet ar f8) - http://www.bildites.lv/viewer.php?file=33ny5xofl5y03lgnjz5.png


Jus nevarat kautkā novērst šo murgu ? :D 


A un ceru kad man atdos naudu obligāti !!!! Ir pat /time uz čata tākā cerams kad atdos manus 140k (nu vsp 180k ja es aizvestu uz noradito gala punktu)


 


Visu savu naudu iztērēju !!!!!


 

Link to comment
Share on other sites

 

Nevaig hakot.

Altiņu nespadi :P

 

Kads Sakars Altiņam ? :D Ko ?

Hakus nelietoju ,jo pats pat nemaku instelēt lol :D 

Link to comment
Share on other sites

VAINE Tony... TAS visam serverim ir... VIņam būtu nauda jaatgriež par šito murgu + mēs aizvakar tā karu zaudējām, ielīdām fabrikā aizstavējam izkicko visu syy un viņi paņem.

Edited by Tony^s
+10% warn,es tev atļāvu??
Link to comment
Share on other sites

VAINE Tony... TAS visam serverim ir... VIņam būtu nauda jaatgriež par šito murgu + mēs aizvakar tā karu zaudējām, ielīdām fabrikā aizstavējam izkicko visu syy un viņi paņem.

Vot vne !!! 

Link to comment
Share on other sites

Man vakar tpt bija braucu ar futi nodot kravu un pie pašas izlādēšanas vietas parada ka esmu izkikots par čītu lietošanu kaut vai vipar nelietoju čitus.. 

Link to comment
Share on other sites

tas ir visticamāk servera laga dēļ

Link to comment
Share on other sites

Zajebal tas anticheat,braucu šodien kādas četras reizes un mani izmeta visas par aizdomīgu chītu lietošanu.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...