• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

MG [Līderis] [LSPD]


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?:Patrick_Casey

 2. Pārkāpēja niks iekš serverī?:Jon_Halsey
 3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: MG stars pēc RP , jo pēc kamerām un ķip spriežot ,ja pēc kamerām tad pēc sejas - tā nevar noteikt vārdu ,lel . Lūdzu warnot šo līderi .
 4. Kā vainas dēļ tas notika? - žeņ .
 5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time): 

p8ok71zwgkudq1ou3c5g.png

Link to comment
Share on other sites

Mūsdienās tehnoloģijas ir čali, ka var noteikt. Ir kameras, LSPD būs kameras:D! Tātad piefiksē Tavu seju. Pēc tam datu bāze pēc video foto uzņemuma var diagnosticēt Tavu personību. 

Neuzskatu MG

Tad jau vsp pēc Tavas loģikas zvaigznes tikai var likt, ja parādīta pase. Tas jau vairs nav normāli.

Edited by Tony^s
+10% warn,es tev atļāvu te postot?
Link to comment
Share on other sites

šory par post. ganjau dabūšu WP. bet p** uzrakstīšu.

 

 

Vecais ko tu dari? kā nevar noteikt vārdu? ja jau esi valsts pilsonis ieliec sejas atpazīšanas meklētājā un viss.

protams Latvijā es nēesmu dzirdējis ka tāda tehnoloģija ir.  Bet tikkuntā tu spried SAMPĀ pēc tā ja nav Latvijā nav arī nekur citur?

 

manu prāt no MG tur nesmakas nav!

Edited by Tony^s
+10% warn,es tev atļāvu te postot?
Link to comment
Share on other sites

šory par post. ganjau dabūšu WP. bet p** uzrakstīšu.

 

 

Vecais ko tu dari? kā nevar noteikt vārdu? ja jau esi valsts pilsonis ieliec sejas atpazīšanas meklētājā un viss.

protams Latvijā es nēesmu dzirdējis ka tāda tehnoloģija ir.  Bet tikkuntā tu spried SAMPĀ pēc tā ja nav Latvijā nav arī nekur citur?

 

manu prāt no MG tur nesmakas nav!

Aizstāvju banda , neredzi pēc skina ? esmu totāls mafiozo kuru neviens nezin no kādas ķīnas nereģistrēts , huj tu zināsi ko ! padomā . 

Link to comment
Share on other sites

Aizstāvju banda , neredzi pēc skina ? esmu totāls mafiozo kuru neviens nezin no kādas ķīnas nereģistrēts , huj tu zināsi ko ! padomā . 

Tad jau menti vispār nevar likt nevienam zvaigznes. Tikai tad ja parāda pasi-ko parasti dara retais, jo visi bēg. Tad jau nav reāli šajā serverī PD būt! Domā ar galvu.

Link to comment
Share on other sites

Nav tas MG , reāli nejau visu laiku Tu esi bijis bandā , arī esi pabijis kādā legālā organizācijā / valsts organizācijās . Tāpat Tu esi nolicis savas transportlīdzekļa tiesības , Tev ir māja , Tev ir pase , policijai visam ir pieeja , kā arī retais parāda savu pasi , un domāju , ka  Tu nemaz neparādītu ;)

 

TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...