• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par diviem ''RP lietpratējiem''


Recommended Posts

 

1. Tavs niks iekš serverī?: Ross_Dundee

 2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Sandis_Cuenos, Toms_Owens
 3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Braucu pēc kravas, un te nu pēkšņi uzrodas baigie kaulu lauzēji. Te ir redzams MetaGaming, nonRP , spamo man tik tos savus smirdīgos sodus un jā... DM arī te ir, bet tas ir nofilmēts. Vēlāk uploadošu youtubē.
 4. Kā vainas dēļ tas notika? -  Viņu, jo ir pārākie, pat neteikšu kādi viņi ir.
 5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time): 

 

S6RzNwM.jpg

 

 

PA Sandi sūdzība izņemta, jo viņš atzina savu vainu.

 

 

8tlBM1r.jpg

Edited by Rossols
Link to comment
Share on other sites

Visu Ko darija Nepareizu bija Mans Pārinieks :Toms_Owens ,viņš tev gan Lika sodu maksāt,gan visu darija Bez RP :) Tev  vel viņš uzlika MG zvaigzni ,un man jau piebesiji tu un ar RP es tev inošavu jo Nevelejies samaksāt sodu lol ,Pašam RP low, : http://www.bildites.lv/viewer.php?file=x833ys4dpe6d4qlgcnbm.png

Taka pričom ta es ? Luduz uzrādi Jebkādu SS kur es kko izdariju : ?! :D Pfff.. 

Esmu atlaidis : Tomu no "SFPD" :)

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Opa, par to, ka nemaksā sodu, tagad var vienkārši nošaut? :huh: Kruta, kruta.. Ja nejēdz RP, ej pa autobusa šoferi strādāt.

Vaitad Tu te vari iejaukties ? :|

Un + Bija RP ,un ir pilnigi vienlga ,nekas man tur nav pārkapts :)

Bet Tomam gan ir :D MG,NonRP,

Un apskaties Video tur RP ir :D Bija tolks Video uzlikt A ? 

Un + es neliku maksāt sodu ,mans pārinieks lika takā mjaaaa. pff :D

Edited by winDeN-
Redz, ka varu // wind.
Link to comment
Share on other sites

Vaitad Tu te vari iejaukties ? :|

Un + Bija RP ,un ir pilnigi vienlga ,nekas man tur nav pārkapts :)

Bet Tomam gan ir :D MG,NonRP,

Un apskaties Video tur RP ir :D Bija tolks Video uzlikt A ? 

Un + es neliku maksāt sodu ,mans pārinieks lika takā mjaaaa. pff :D

Paskaidrošu, ko nozīmē DM. DM ir spēlētāja nogalināšana bez IC iemesla. Ja tu domā, ka tev tāds bija. Tad nē, nebija. Ja tu domā, ka iemesls ir tāds, ka atteicos maksāt sodu un tu mani varēji nošaut - nē tā nav. Tad tur vēl var piešūt klāt CS, jo kurš real life policists šauj nost par to, ka atsakas maksāt sodu? Tieši tā! Neviens. Ved uz iecirkni un met sutkās vai kautko tādu dara.

Link to comment
Share on other sites

Vsjo mes ar Rossolu saligām mieru ! :D Ši sudziba tgd attiecās uz Tomu_Owen tikai ;) Vne rossol ? :D 

Link to comment
Share on other sites

Vsjo mes ar Rossolu saligām mieru ! :D Ši sudziba tgd attiecās uz Tomu_Owen tikai ;) Vne rossol ? :D

Dirsā līšanai ir liels spēks. :)

Link to comment
Share on other sites

Toms_Owens - CS , MG , NonRP - 120min

Sandis_Cuenos - MG - 40min

 

Gaidu video kur Tevi nošauj

 

TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...