• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Maigonis_Wodka HAX


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Nick_Kitman

 2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Maigonis_Wodka
 3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Hax , nu lab neešāvu viņam vai ko ,.. taču Ar mašīnu uz Stacijas jumtu , un vell šaudas, .. Man viņs teica itkā Haxors viņu tur uzlidināja .. Hmm ilgu laiku nebija ON Adminu tapēc viņu neredzēja .. Visus viņš šāva un vienreiz jau viņu dzenāju , un itkā viņu Haxors velreiz varētu uzmest augšā? Nē neticas ..Un pēc tam par /f čatu viņš dirsa ka šī ir sūdu bedre U.C  Njām Ceru kad viņš saņems 365 dienu banu ! . Daudzi cilvēki to var pierādīt ka viņā šāva visus, un lidinājas
 4. Kā vainas dēļ tas notika? -  viņa
 5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time): 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Maigonim bans forumā, viņš teica, lai uzrakstu: No rīta kautkāds Lakij_Bla_Bla hakoja un šāva cilvēkus spawnā, tā arī viņš manu mašīnu uzmeta uz jumta, kamēr es tajā atrados, ja šāvu, tad varbūt kādu 1 cilvēku, vairāk gan ne.

Link to comment
Share on other sites

Amm Okay , taču Hakeris , viņu 2 reizes mestu uz jumta vai kā? Varu parādīt pirmo reizi kad meģināju viņu noķert . Paspēja sākt mukt Niku nevarēja rezēt. Pēc kādām +/- 15 min atkal viņš ir uz jumta un Policisti un Z51 šāva par viņu .. Ja ir nepieciešams iemetīšu 1 vidaku kur viņš vienkāŗši mūk .. žēl ka neuztaisīju SS kur viņš nodirš SAMP.LV .. Jām Hakeris uzlidinās 2 reizes uz jumta vai pat vairāk ? Hmm man liekas nē.. Un ja uzlidinātu pričom jataisa MassDM .. !

Lai Admini spriež šī nabaga Haxora tālāko nākotni . . Pat paši Albāņi daži var apliecināt kad tieši šis Maigonis arī taisīja TK , būdams uz jumta ...

Link to comment
Share on other sites

Eu tu oheul te? Vot tev bļēe skauž, ka man hakeris mētā mahu uz jumta? Iebāz sev dirsā tos video. Met kaut vai 10 video man galīgi nekrata. Tu esi te 0. Ja es tā teicu par serveri, es kaut ko nepareizi pateicu? psc. Mass dm tu nekādīgi nevari pierādīt. Šāvu hakeri, lai nešauj citus cilvēkus nost, jo viņam nebija hp hack. Tu te neko nevari pierādīt. āa un kāds man nevar unbanot manu īsto profilu?

Link to comment
Share on other sites

Neko neesmu Ahuel, ja jau Haxors tevi uzmet uz jumta priekškam ir jānošauj cilvēki ?

Haxors 2 reizes varētu tevi uzmest uz jumta tieši tajā pašā vietā. un kad braucu tu grasies mukt.

Otro reizi kad tevi Ar Heli dzenāju , kāpēc /f čatā uzrakstīji ,,Bļe Nick atpisies,, Laikam kaut kas nebija Ok .

Redzēsm ko spriedīs administratori , taču liecinieku ir . Ceru vairs nesagaidit tavu stulbu atbildi,.

Link to comment
Share on other sites

Jā , taču kā var tikt uz tā jumta . Speciāli ? : Man liekas Nē .

Un tas notika 2 reizes , 1 reizi viņš jau aizmuka . . Un Pēc 15 min atkal viņš ir uz jumta un terorizē visus .

Sakritība Kā viņš saka Haxors  2 reizes būtu uzmetis uz jumta .

 

Nu nez nez

Link to comment
Share on other sites

Jā , taču kā var tikt uz tā jumta . Speciāli ? : Man liekas Nē .

Un tas notika 2 reizes , 1 reizi viņš jau aizmuka . . Un Pēc 15 min atkal viņš ir uz jumta un terorizē visus .

Sakritība Kā viņš saka Haxors  2 reizes būtu uzmetis uz jumta .

 

Nu nez nez

Ha gay. Tu te neko nevari pierādīt vai pat ir 100 tavi apmaksātie liecinieku mazais ;). Samierinies ar to, ka tu esi low un viss

Edited by Tony^s
+10% par lieku postu.
Link to comment
Share on other sites

Ha gay. Tu te neko nevari pierādīt vai pat ir 100 tavi apmaksātie liecinieku mazais ;). Samierinies ar to, ka tu esi low un viss

Jām jasamierinās , ka velviens Haxors ir izsprucis ne ? Jām žēl žēl .

Nepaspēju nofilmēt tiešus Haxora gājienus. . Bet ko te sprēgāt .

Nav vēl nekas izlemts, ja vajadzēs ielikšu 2. Video.

Tāpēc ChatOff gaidam augstāko spēku lēmumu .

Link to comment
Share on other sites

Jām jasamierinās , ka velviens Haxors ir izsprucis ne ? Jām žēl žēl .

Nepaspēju nofilmēt tiešus Haxora gājienus. . Bet ko te sprēgāt .

Nav vēl nekas izlemts, ja vajadzēs ielikšu 2. Video.

Tāpēc ChatOff gaidam augstāko spēku lēmumu .

Liec kaut 10 video man ir pilnīgi ***. Tu esi 0.

Edited by Tony^s
+10% par lieku postu.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...