• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

(/mafbizz bug) AMERICAN LOW!


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Jon_World

 2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: American geji
 3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Huli nozagat no rita bizz? Vakar bla aizstavejam savu bizz,sorit bla gejiem pieder vins,es ahujel.
 4. Kā vainas dēļ tas notika? -  Vinu
 5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time): 

 

i914ub1eowkum343eqk1.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Low esi tu lubrak, mož kkāds bugs, bet visticamāk, ka kāds no jūsu fakeacc paņēma un iespamoja  pa nakti, lai mums būtu sūdi.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Da bizz ir nopirkts ;)


Pls newarnojat, domāju ka viņš nesaprot to...


Edited by Tony^s
+10% warn,tu izmanto situāciju,tagad viisur postosi un rakstīsi, Pls newarnojiet domāju ka viņš nesaprot to....
Link to comment
Share on other sites

Low esi tu lubrak, mož kkāds bugs, bet visticamāk, ka kāds no jūsu fakeacc paņēma un iespamoja  pa nakti, lai mums būtu sūdi.

 

Katad,ar fake acc :D Bla jus hakeri,zb esat. Krc,sodien 18:00 atdosiet mums biznesu.

Link to comment
Share on other sites

Katad,ar fake acc :D Bla jus hakeri,zb esat. Krc,sodien 18:00 atdosiet mums biznesu.

Nesūda tu fabriku nedabūsi lox.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jā jau vakarā iespamoja un es palīdzēju noturēt CF, bet re ka pa nakti atak panēmuši, bet tākā starpā jau vēl bijuši mafbizzi tad neko nevarēs izdarīt, tiesa līderim bija par to warn, bet tagad es nezinu kas ir līderis.

 

TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...