• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sādstori . Amerikāņi . [Sūdzība]


Recommended Posts

To ko tu tgd teici : lideri off : 4. Kā vainas dēļ tas notika? - Nu kā diez ? - Tayloriņa <3 Derētu taka līderis off šitam , tas jau ir pieriebies domāju visiem ,ka visi sūdzās izņemot Taylora mafiju par wh izzagšanu es tiešam par to piekrītu ,jo..

tieam čalis 24/7 on un invito kkadus čaļus Hakorus u.c nu vtf ? tas jau sen zinams bija kad : viņi visi tur lieto Cleo ,sobi u.c LOWERI , un kā arī taisa nonRP invite (rp vsp neparbauda ,un ka ari uzreiz visiem moči virsu 5-9 ranks ,tas takš nav normals lideris ;/// ) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Taylora viens pimpis uzmeta read only, 

Kā tu redzeji kad vinš tur ir ? #Esp ?

Jūs sašavāta taylora mahu , un iespiedat viņus stūri. tadeļ vinš šava pretī.

Link to comment
Share on other sites

Taylora viens pimpis uzmeta read only, 

Kā tu redzeji kad vinš tur ir ? #Esp ?

Jūs sašavāta taylora mahu , un iespiedat viņus stūri. tadeļ vinš šava pretī.

Oijj , savējos aizstāvi ? Kā es redzēju ? kas diez cits ar woozie dmoja ?

juu uz jumta ar mahu ;DD domā ar galvu , veci . 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Oijj , savējos aizstāvi ? Kā es redzēju ? kas diez cits ar woozie dmoja ?

juu uz jumta ar mahu ;DD domā ar galvu , veci . 

;D , jbl tak līderi off un taylori kā jau taylori. CF paņēma fabriku no albāņiem (kad bija līderis) sapsihojās šitas Taylors izzaga wh utt. 

Vēl pirms 3 ned man acc viņš izzaga ;D 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rakstu Taylora vietā, jo viņam suspends: Jā, mēs ar Raivi Vājo braucām garām, sāk bērt Grove, nu mazajiem sirdis sāp, tā nu mēs uzkāpām pa trepēm un sākām bērt pa lielajiem varoņiem, vainīgi esam, ka šāvām... Bet nu kur multi acc, kur esp? Es spēlēju samp.lv no 2013. gada maija, man ir daudz paziņu/čomu šajā projektā, daži ir no tādiem laikiem, kad tu te vēl nespēlēji, tapēc nedirs ja nezini :)

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Vakar geji mums izzaga visu warehouse,tapec viniem ir dahuja narko. Stulbie lohi,bla ka jus mani tracinat.

 

Tas taylors *** ar saviem hakeriem. Vot sukataji,jus *** visus nahrenizet! /Worlds/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...