• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[American] Taylors.


Recommended Posts

Taylors: Nuu, LCN mēs nesām ārā, jā, bet kapēc mans multi acc? Tur ir vienam amerikaņu biedram radinieka profils, nevis man. Tālāk, Jon_World ir īsts spēlētājs, kāds sakars? Tas jau pierāda, ka tu melo. Ejam tālāk, par to Janis_Podo, samp.lv tāds nav rādījies kādu laiku, bet mpsūdā gan ar tādu biju hakojis, ja ir vajadzība, iedošu video :). Par to aim: Aimu es sūtīju, lai ietu mpsūdā hakotu, par to var liecināt Raivis_Vajais, kurš arī nāca, bet tu gan man sūtīji weapon spawneri, lai samp.lv hakotu ^_^

EDIT : ss kā viņš sūta weapon spawner - http://prntscr.com/478f84 , piedāvā apzagt akkauntus - http://prntscr.com/478gtl

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Tak būs *** tiem AM,visiem.Mēs ar Howiju jau perinam negantus plānus.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kads sakars vispar man ar tayloru? :D Esmu Jon_World. WTF,izskaidro man,es neiebraucu.

Link to comment
Share on other sites

njaa traki jack vien,er nonaak sudos lidz ausiim un jon_world savu acc pardeva pa 4 eiro

Edited by Tony^s
+10% wanr,lieks posts
Link to comment
Share on other sites

Par šito sūdzūbu domāju nekas nebūs, bet tpt ātri viņu pieķers.

Viņam ir 5x vairāk tie acc , nekā uzrakstīji , to es toč zinu :D .

Link to comment
Share on other sites

Taylors: Nuu, LCN mēs nesām ārā, jā, bet kapēc mans multi acc? Tur ir vienam amerikaņu biedram radinieka profils, nevis man. Tālāk, Jon_World ir īsts spēlētājs, kāds sakars? Tas jau pierāda, ka tu melo. Ejam tālāk, par to Janis_Podo, samp.lv tāds nav rādījies kādu laiku, bet mpsūdā gan ar tādu biju hakojis, ja ir vajadzība, iedošu video :). Par to aim: Aimu es sūtīju, lai ietu mpsūdā hakotu, par to var liecināt Raivis_Vajais, kurš arī nāca, bet tu gan man sūtīji weapon spawneri, lai samp.lv hakotu ^_^

PASKATIES KO TU AIZSTAVI ? :D:D:D:D

Varbūt par jon_World kļūdijos nu varbūt. neatceros ar ko nesāt kolumbus ārā ! 

Bet anyway dirs taka elpo , lai tiktu no sūdiem ārā ! 

Tad ,ja spēlē savā mphuiņa ar to Bowman niku paliec tur un ņem savas terras . 

GL GG . ATĀ .

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

njaa traki jack vien,er nonaak sudos lidz ausiim un jon_world savu acc pardeva pa 4 eiro

 LOl :D Neko neesmu pardevis,esmu tas pats worlds kurs te sen spele :D Sad.

 

Blag sergejs iznesa visu CF warehouse,kamer biju off. Pats vainigs,ka atstaju warehouse vala.

Link to comment
Share on other sites

zbal tas taylors, manu pooraim iedeva tev, bļin es viņam viņu aizsūtiju. zbal :@

Edited by Tony^s
+10% warn,lieks posts
Link to comment
Share on other sites

Taylors: Nuu, LCN mēs nesām ārā, jā, bet kapēc mans multi acc? Tur ir vienam amerikaņu biedram radinieka profils, nevis man. Tālāk, Jon_World ir īsts spēlētājs, kāds sakars? Tas jau pierāda, ka tu melo. Ejam tālāk, par to Janis_Podo, samp.lv tāds nav rādījies kādu laiku, bet mpsūdā gan ar tādu biju hakojis, ja ir vajadzība, iedošu video :). Par to aim: Aimu es sūtīju, lai ietu mpsūdā hakotu, par to var liecināt Raivis_Vajais, kurš arī nāca, bet tu gan man sūtīji weapon spawneri, lai samp.lv hakotu ^_^

 

EDIT : ss kā viņš sūta weapon spawner - http://prntscr.com/478f84 , piedāvā apzagt akkauntus - http://prntscr.com/478gtl

 

Taylors: Nuu, LCN mēs nesām ārā, jā, bet kapēc mans multi acc? Tur ir vienam amerikaņu biedram radinieka profils, nevis man. Tālāk, Jon_World ir īsts spēlētājs, kāds sakars? Tas jau pierāda, ka tu melo. Ejam tālāk, par to Janis_Podo, samp.lv tāds nav rādījies kādu laiku, bet mpsūdā gan ar tādu biju hakojis, ja ir vajadzība, iedošu video :). Par to aim: Aimu es sūtīju, lai ietu mpsūdā hakotu, par to var liecināt Raivis_Vajais, kurš arī nāca, bet tu gan man sūtīji weapon spawneri, lai samp.lv hakotu ^_^

 

EDIT : ss kā viņš sūta weapon spawner - http://prntscr.com/478f84 , piedāvā apzagt akkauntus - http://prntscr.com/478gtl

Piedāvāt jau var, bet vai izdarīja ?

Es jau to nebūtu darijis ,jo man jau nav multiacc milioniem kā Tayloram .

Par Wep spawner viņš  prasīja ,kas man tas ir ,ka mpsūdā strādā - aizsūtīju . :)

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

LCN nesam arra ? :D :D :D Nu paļubom ja jus te tik ar Cleo u.cc dalaties mikties :* Izaugat jus visi vnk ... Nu jebogu Tailoriņam LIDERIS OFF UN BANANU jāliek vnk un vsjo ,jo šitas vairs jau nav godigi kad tie AM hako ... ;//// NEKUR VAIRS SAVOS MELOS NESPRUKSI RUKSI TAILLORIņ. :D

Edited by Tony^s
+10% warn.lieks posts.
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ko,esi teicu,jobanais taylors visu CF wh iztīrija nebanojiet uz,bet atvienojat,no kastes,tur nekads ip maiņa nelidzēs!

 

FUCK U TAYLOR JOBANAIS *** PISIES PROM!

Edited by Tony^s
+10% warn.lieks posts.
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

LCN nesam arra ? :D :D :D Nu paļubom ja jus te tik ar Cleo u.cc dalaties mikties :* Izaugat jus visi vnk ... Nu jebogu Tailoriņam LIDERIS OFF UN BANANU jāliek vnk un vsjo ,jo šitas vairs jau nav godigi kad tie AM hako ... ;//// NEKUR VAIRS SAVOS MELOS NESPRUKSI RUKSI TAILLORIņ. :D

nu rakstijaviņš man šādi - 

9406vu35b9b2cqz2is20.png

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

BTW , nobanos viņu, ip change viņam nav probēma. :D

Edited by Tony^s
+10% warn.lieks posts
Link to comment
Share on other sites

BTW , nobanos viņu, ip change viņam nav probēma. :D

nobanos multiacc , būs pa jaunu jāsāk :$

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

:D:D, ha beidzot Tayloru pieķēra. Attā haxorīt. Kā teikt, meliem īsas kājas. ; ) 

Edited by Tony^s
+10% warn,lieks posts
Link to comment
Share on other sites

http://prntscr.com/478oii , ar Janis_Podo spamoju mpsuda shoutbox, lai lagotu vinju suda forums, nevis kautko citu :)

nu labi skrēju čatam ātri pari , mana otrā kļūda ,bet par Ethan_Owens ? Visi tak zin ,ka tas ir Taylors utt. 

Taka vairāk neizsprukt . ;*

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Par šito toč var iedot 365

Edited by Tony^s
+10% warn.lieks posts
Link to comment
Share on other sites

nu labi skrēju čatam ātri pari , mana otrā kļūda ,bet par Ethan_Owens ? Visi tak zin ,ka tas ir Taylors utt. 

Taka vairāk neizsprukt . ;*

Par tiem profiliem admini jau zināja, Taylors noprika unban un ar to nav rādījies serverī kopš tā laika + tiem profiliem ir bans

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Par tiem profiliem admini jau zināja, Taylors noprika unban un ar to nav rādījies serverī kopš tā laika + tiem profiliem ir bans

Jums labas atmaskas , tāpat kā Taylors pa skype dirsa ,ka es esot pizdojis WH visiem :D :D :D 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rekur mazs čatlog , vēlāk skrīni , par acc gopīšanu gan banu vajadzētu , bet ja par jaku parsutishanu nebano , tad vismaz ir vel citas lietas .

ja man 3h jails 
[30.06.2014. 16:45:38] Taylors.: bet man ir cic acc
[30.06.2014. 16:45:40] Taylors.: gsg
[30.06.2014. 16:45:42] Taylors.: calvin_taylor
[30.06.2014. 16:45:47] Taylors.: sak lai to nemet ara
[30.06.2014. 16:45:50] Taylors.: panemsu terras
[30.06.2014. 16:46:06] Derdex.: ar kuru lvl
[30.06.2014. 16:46:26] Taylors.: 7/8
[30.06.2014. 16:46:28] Taylors.: neaceros
[30.06.2014. 16:46:38] Derdex.: kurs rang
[30.06.2014. 16:47:02] Derdex.: ?/
[30.06.2014. 16:47:03] Taylors.: 9
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...