• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Divi AM + viens LM


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?:Keek_Dominikanaa

 2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Jack_Taylor , Diego_Taylor un Bens_Benasis (LM)
 3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo:Jack - aims + hakera palīdzība mafbizaa. Diego hp haks, skaidri un gaiši redzams, vidakā , gandrīz nav hp , iešauju, don't give a fuck, un Bens ? vienkārši braukā ar fūri ,  lm biedrs un palīdz tayloram- hakers.
Un tagat dārgie administrātori , pasakat vienu ... Kāpēc Jack_Taylor nesēž zem mūžīga bana? Par visiem tiem sūdiem ko viņš ir sadarijis - tāpat spēlē un nemāk spēlēt? Jack , ja tev vienīgais veids kā izrādīties un kur vari būt pārāks par citiem ir samps , tad dzīve kas tu esi , salaga ? , kuru bērnībā noteikt kautko izdarīja/izvaroja ?  tagat širmis ir aizgājis.

 4. Kā vainas dēļ tas notika? - Viņu
 5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time): 

Visiem video ir iespējams uzlikt 480 p un ,ja grib visu var salasīt, zaļais piemēram viemēr salasa :D .

 

Kā arī protams šī sūdzība- čalis pats lieto hakus, bet atrada veidu kā pieķert. : http://www.samp.lv/index.php?/topic/38416-s%C5%ABdz%C4%ABba-jack-taylor/&do=findComment&comment=339966

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Taylors: Nu, Benam ir haki, viņu nepazīstu, prosta piedāvāja aizvest, tā nu šāvām jūs, bet kur tur ir AIMS? Es tur redzu tikai Benam hakus, bet savu aimu takā neredzu. + Par to sūdzību no tā ''anonīmā'', tur man rapids nav, jo ar rapid šaujot kiko, bet gan tam čalim, kurš filmē ir ieslēgts rapids, speed up.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

 

Sveiki , esmu izbrīna ķipa par manu hphack varu pazskaidrot kāpec liekas tādas aizdomas ,

+ Jā man bija sakapis ping līdz 9999 , un nenormali saka raustīties , 

+man visi stāvēja afk taka man nav nejausmas kā es tevi varēju nošaut , jo man mafbizz laikā saka ladzīt nets.

SS DIEMŽĒL NAV , JO NEBIJU KAIDIJIS ,KAD BŪS ŠADS REZŪLTĀDS. ;)

 

Ou , jē , šitā atmaska jau sen ir novecojusi , varēji kautko labāku izdomāt. Redzēsim ko administrātori teiks.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Kas tur novecojis , miļķis esi vai vienkārši tēlo tādu ? 

Es stāstu ,kas notika patiesībā , moska tev novecojis . ;)

Pagaid, pagaid, nesāc dirsties, negribu. Tu teici ,ka tev visi afk stāv, kā tad tu man mērķēji un šāvi gan ārpus žoga gan iekšpus. ?!

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

JA ble esmu pamanijis kad serveris lago ka atteja. ieshauj cilvekam pectam pec sec 10 nomirst. ko tu sheit raudi aapsi, tev nekad nav lagojis?

 

Ka tu zini kad ta ir atmaska, wot pajobaks. Iemacies vsmz video normali ierakstit, taja suda 360p baigi var saprast (facepalm).....

neredzu hp hax, 1reizi trapiji, neko nevar noteikt.

Link to comment
Share on other sites

Taylors,ir hakors,nemeiģini izvairīties no bana laša*a

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Diego_Taylor tiek banots uz 365 dienām par hp hack,tad dgl šāvienam bija viņu jānobeidz.

Bens_Benasis tiek banots uz 365 dienām par s0b.

 

 

TC.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...