• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība]Par polcisitu Ivars_Stobrs


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Johan_Banderas

 2. Pārkāpēja niks iekš serverī?:  Ivars_Stobrs
 3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Tātad es ar savu autobusu braucu un kreisaja puse izskreja gajejs un tad es ietriecos šī policista mocī, man uzliek sodu un tad viss kaa parasti.. Tad braucu un pamanu, ka viņš brauc garām un mani notriec, skrienu pakal, uzkapju uz viņa moča aizmugurē un jautāju, es maksaju par to, ka uzbraucu uz tava moča ar autobusu, un lai viņš maksā man par nodaritajiem bojajumiem mani notriecot.. Tad vislaik sekoju, viņš izmanto "/eject" bez /me un /do.. Sekoju un jautaju par ko man bija sods, bet vinjsh mani notriec un nav vinjam pasham soda.. Tad vinjsh saka shaut uz mani un es beegu, iekaapa taksii un brauca uz lspd, sekoju.. Iegaju LSPD stāvvietā un tad vēlreiz paprasīju, viņš ignorēja..
 4. Kā vainas dēļ tas notika? -  Ivars_Stobrs  [Viņa dēļ]
 5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time): 

Te ir aptuvenais laiks.. Tikko pieregistrejos un nezinaju, ka vajadzes time lai buutu, tapec nofotografeju pec mazak ka minutes sho laiku.. [Atvainojos]

 

Un te ir chats, kur es itka esmu lamajies publiska vieta..

 

Chats stavvietaa + izmantoja " :@ "  IC chataa..

 

 

Ar cieņu NeViEnS! 

P.S Atvainojos, nezinaju, ka vajadzes laiku, tapec šī sūdzība ir nepilnīga.. :(

Ceru, ka šo sūdzību izskatīsiet... :/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...