• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdziba par adminu] Michael_Klebitz


Recommended Posts

1. Tavs niks serverī:Nils_Stenkevics
2. Admina niks serverī:Michael_Klebitz
3. Pierādījumi (Screenshots/Video):55269s6b9tbzcftbzmeu.jpg
4. Apraksts par situāciju.Es dz stacija gribeju cuffot pārkāpēju(ar RP)bet tad mani jailoja par CS.WTF kads CS,varbut tapec ka man ierocis bija,bet tak policistiem ir ieroči aizsardzībai,uzskatu ka mani jailoja bez iemesla jo RL tā arī ir,policists pat drīkst šaut stacijā ja ir vajadzība.Admins laikam nezin kas ir policosts

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cik skatos parāk daudz sūdzību par viņu, un kurš te vēl viņam 6 lvl acc gribēja dot? kibeņi naher jamet arā.. 

1. man viņš visu sapisis ir galīgi.

Link to comment
Share on other sites

Kas nākošais postos kam šeit nav japosto saņems +2 wp .


Michaels saprot ko nozīmē policists. Par daudz filmas esi saskatījies .


Policists vispār nedrīkst šaut uz cilvēka ja neko nav tādu izdarījis . Tas pats kas ar mašīnu pakaļdzīšanos. Filmās - Policisti šauj pa mašīnām kas bēg . Realitāte - Policisti nešauj pa mašīnām . Labi ja viņš būtu noziedznieks tad Okey šauj , taču ar atvērtu ieroci stagāt pa staciju .. Nu nez nez.


Redzēsim ko teiks Michaels


Link to comment
Share on other sites

 

Kas nākošais postos kam šeit nav japosto saņems +2 wp .

Michaels saprot ko nozīmē policists. Par daudz filmas esi saskatījies .

Policists vispār nedrīkst šaut uz cilvēka ja neko nav tādu izdarījis . Tas pats kas ar mašīnu pakaļdzīšanos. Filmās - Policisti šauj pa mašīnām kas bēg . Realitāte - Policisti nešauj pa mašīnām . Labi ja viņš būtu noziedznieks tad Okey šauj , taču ar atvērtu ieroci stagāt pa staciju .. Nu nez nez.

Redzēsim ko teiks Michaels

 

Policisti šauj gan pa mašīnām kas bēg, es pats to esmu redzējis ;) taka nedirs. Un SA stāsts vispār ir balstīts uz bandām, tapēc vienmēr būt jābūt ierocim mentam, pie rokas, jo šīs pilsētas moto ir banda.

 

Nezinu par ko tu te esi iedomajies...

Link to comment
Share on other sites

es vinam pat nesavu LOL,man vnbk ierocis bija rokā aizsardzībai

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...