• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

aj, aj, aj, Keisij. AIM :$


Recommended Posts

ojā aims aims . :$
Neredzi ,ka ātri pagriezos ? 
Nobanojiet otro reizi par fake aimu un šeit pat redzams ,ka nav . 
Iepriekšējā sūdzībā bija redzams , bet ar zaļo bugu pārbaudijām atzinās ,ka bija nepatiess un 5 EUR pa pipeli .

Ja būtu aims , būtu trāpijis pārējās reizītes. ;*
Šoreiz nebūūūūūūūūūssss, neigāzīsi mani - hater ... :)

 

Link to comment
Share on other sites

ojā aims aims . :$

Neredzi ,ka ātri pagriezos ? 

Nobanojiet otro reizi par fake aimu un šeit pat redzams ,ka nav . 

Iepriekšējā sūdzībā bija redzams , bet ar zaļo bugu pārbaudijām atzinās ,ka bija nepatiess un 5 EUR pa pipeli .

Ja būtu aims , būtu trāpijis pārējās reizītes. ;*

Šoreiz nebūūūūūūūūūssss, neigāzīsi mani - hater ... :)

 

 

Da kāds heiter, vnk aizej attīsties. Tik dirst pa skypu hakot n shit, neko citu nemāki.

 

Nezināju, ka var tik ātri paraut pelīti... Nu tu pro. Davaj, lai kas augstāks apskatās. Nu nejau 1ms laikā peli parausi un ar pirmo trāpīsi :D :D

Link to comment
Share on other sites

Da kāds heiter, vnk aizej attīsties. Tik dirst pa skypu hakot n shit, neko citu nemāki.

 

Nezināju, ka var tik ātri paraut pelīti... Nu tu pro. Davaj, lai kas augstāks apskatās. Nu nejau 1ms laikā peli parausi un ar pirmo trāpīsi :D :D

 

Da kāds heiter, vnk aizej attīsties. Tik dirst pa skypu hakot n shit, neko citu nemāki.

 

Nezināju, ka var tik ātri paraut pelīti... Nu tu pro. Davaj, lai kas augstāks apskatās. Nu nejau 1ms laikā peli parausi un ar pirmo trāpīsi :D :D

nu ,ja tu stāvi tieši priekšā sejai =[ kapēc tad ātrāk netrāpiju ? tu low, kas noreidžo ,kad skype mēģinu tev ko iestātīt :D 

Akdieziņ . Sensivity pelītei liels.. viņa pati no sevis pat raustas ,jo huiņa ;des jauu neezin , varbūt arī lagi , bet pēc tiem neizskatās . . :)

E:

Atklājas kaut kas jauns!

DM atzīstu .

Diezvai aims tur , jo vispār sākumā precīzi šāvu nekustināju tēmekli tikai ar kājām kustējies beigās tu tur ko gejojies ap mani un nevarēju trāpī - ar aimu tak trāpat vienmēr, ne ? un beigās ass pagrieziens un tieši tev sejā . :) mwaha.

CarDM nepierādīsi

Es tavu CS gan . vairāk par 500k uz rokas . (:

var jau arī to saukt apr NONRP ,ka skrien virsū cilvēkam ,kuram ir ierocis un šauj uz tevi . (: RL tak tā nenotiek ,ne ?

Es rēkšu ,ja nobanos atkal kā ieprieksējo reizi un nevarēs unbanot :D tikai šoreiz nav ,kas unbano ,ja uzrakstu apelāciju :D

akddd ;DDDDDDDDD go ahead . Man patīk rakstīt vienmēr gari , un mēģināt izsprukt , jo zinu kādi te ir admini. Serveris pilns ar bugiem un lagiem, a tie tik par to bano ;d tapēc laikam jābūt uzmanīgam . Citā serverī domāju ,ka nav nemaz bugu utt. un nav šādas huiņas :D Bet te jau pofig , nobanos katru otro un gaidīs ,kad unban nopērk . Soreiz citu izeju nav , nav kas unbano . nē nu es jau protams saku ,ka aims nav . (:čillo .

 

Edited by Keɪsɪjs.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...