• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Fredis_World] OOC insult.


Recommended Posts

 

1. Tavs niks iekš serverī?:James_Pierce

 2. Pārkāpēja niks iekš serverī?:Fredis_World
 3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo:OOC Insult,tātad mans pārinieks apturēja pārkāpēju,viņš teica,ka keybinders nav atļauts,tad nosauca manu pārinieku par lohu.
 4. Kā vainas dēļ tas notika? - Fredis_World
 5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time): 
http://www.bildites.lv/images/8pa830fuq7d9eb09mkcm.png

 

Link to comment
Share on other sites

Am, es tev to neteicu, nav ko melot.. To teicu jon world. viņš apliecinās.

Edit: un viņš neiebilst, mēs viens otru visu laiku noliekam, savējie.:D

Link to comment
Share on other sites

Vins to man teica,lol :D Atrados talak,netisam flooder iepisu :D

 

Nav nekads ooc insult,es neiebilstu,ja vins mani ta sauc.

 

Atvainojos par postu :( Vins to man teica ooc+mes vel pa skype bazarejam.

Link to comment
Share on other sites

Am, es tev to neteicu, nav ko melot.. To teicu jon world. viņš apliecinās.

Edit: un viņš neiebilst, mēs viens otru visu laiku noliekam, savējie. :D

Neviens nemelo,tad varat caur skype lamāties cik gribat,nevis caur ooc chatu...Es nēesmu stulbs,tu viņu nosauci par l***

Link to comment
Share on other sites

Neviens nemelo,tad varat caur skype lamāties cik gribat,nevis caur ooc chatu...Es nēesmu stulbs,tu viņu nosauci par l***

nu da labi, es nosaucu jonu. Pat, ja es būtu viņu nosaucis, tad tā sūdzība būtu jāliek viņam.

Link to comment
Share on other sites

nu da labi, es nosaucu jonu. Pat, ja es būtu viņu nosaucis, tad tā sūdzība būtu jāliek viņam.

Problēma?Šo var uztvert,ka es sūdzos viņa vietā.

Link to comment
Share on other sites

Problēma?Šo var uztvert,ka es sūdzos viņa vietā.

Bet, tev vēlreiz saku, ka tas netika tēmēts uz jums. Taču,ar savu neatlaidīgo. khmmm ....

Jon apliecināja, es pateicu un viss, tu neesi aizskarts, neviens nav aizskarts, viss ir kārtībā. BB

tc

Link to comment
Share on other sites

Bet, tev vēlreiz saku, ka tas netika tēmēts uz jums. Taču,ar savu neatlaidīgo. khmmm ....

Jon apliecināja, es pateicu un viss, tu neesi aizskarts, neviens nav aizskarts, viss ir kārtībā. BB

tc

Viņš ir aizskārts...nekāds tē cē.Sakars ar kautkādu Jon ir nekāds,viņš pat tur nebija...Dirsties varat pa skype,nevis uz mentiem.

Link to comment
Share on other sites

Šoreiz tiks cauri sveikā , ja Worldam pašam tas nepatiktu kā viņu nosauc , tad arī viņš pats sūdzētos , nevis kāds cits to dara viņa vietā ;)

 

TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...