• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par administratoru [Vitalijs_Tenorss]


Recommended Posts

1. Tavs niks serverī: Juris_Glavans
2. Admina niks serverī: Vitalijs_Tenorss
3. Pierādījumi (Screenshots/Video):

http://failiem.lv/g/ylkqplu#aa/sa-mp-002.png

http://failiem.lv/g/ylkqplu#aa/sa-mp-003.png

http://failiem.lv/g/ylkqplu#aa/sa-mp-004.png
4. Apraksts par situāciju.

Situācija ir sekojoša es ieeju serverī un redzu čatā ka tas Vitalijs Nav ar pilnu pulksten*, jo cietuma met neparko uz ilgu laiku ka piemēram: Vienu čali iemeta par DM meiginajumu,  bet forumā noteikumos nekas tāds nav rakstīts! Tad vēl es aizvedu uz Vagos hudu vienu no viņejiem jo viņš prasīja, tad mēs izkāpjam no mašīnas ārā un viņu kāds nošauj un hops mani iemet cietumā uz 3600 sekundēm neparko! Lai cik neaptērētam cilvēkam jābut bet adminiem rāda kas ar kādu ieroci nogalina! +Plus vel tas kā viņš izturās pret spēlētājiem ka pret kādiem suņiem!

 

Iesaku kadam viņu pavērot JO TIEŠI ŠĀDU CILVĒKU PĒC IET PROM CITI NO SERVERA, UN SPĒLĒ CITOS!

Link to comment
Share on other sites

Drošvien arī pirktais ACC! :D

Es arī biju pirktais ACC agrāk bet nu lai ka primitīvās lietas jau ir jasaprot, un nevajag iedomaties ka tagad vins ir vissvarenais dievs:D

Link to comment
Share on other sites

Drošvien arī pirktais ACC! :D

Vitalijam nau pirktais ACC un watafuck? pa šito jau jaņem nost uzreiz tas nekas ka šodien uzlika :D

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]] [[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Nevajag ņemt nost, bet jāpabrīdina gan, un ja vēl reiz kkas tāds atgadās tad gan nost jāņem, jo nu no kļūdām mācās.


Link to comment
Share on other sites

Nu es teiktu Vins Pirmo reizi ticis par adminu samp.lv Un tgd blato Bet par sadu izgajienu Samazinat admin limeni

Link to comment
Share on other sites

Nu es teiktu Vins Pirmo reizi ticis par adminu samp.lv Un tgd blato Bet par sadu izgajienu Samazinat admin limeni

ko tur samazinat viņam tikai 1lvl ir :D

Link to comment
Share on other sites

1. viņš ne vien vienu novāca 

2. bija cs 

And kāds dm mēģinājums ? ko te muldi ? 

 

Reportos man spamoja ka viņš visus vācot nost

uzspecoju novāca kādus 3 Vagosus ielīdis viņu hooda !

Kāds viņu nošauj zināji ka adminiem rāda ka tu kādu novāc ?

 

E:"" tad mēs izkāpjam no mašīnas ārā un viņu kāds nošauj un hops mani iemet cietumā uz 3600 sekundēm neparko""

 

Nedaudz uzspēju nofilmēt.

[media=

]
[/media]

 

Rportā var redzet ka sūdzas jau par vinju un vel var redzēt ka rada ka viņš nošāva ! 

 

Uzskatu ka līst hood domes darbiniekam ir diezgan liels cs un kā arī DM tur bija!

un velreiz pasaki ka tu nešāvi nevienu

Link to comment
Share on other sites

Par jailiem nav jāņem pierādijumi, bet par cs 3k sek. Ir bik pa daudz, nakošreiz zinās.
Slēdzu, nav ko pisties, noteikt atsēdējis jau esi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...