• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

KING - Fredis_World [Pasaule]


Recommended Posts

1. Tavs niks serverī:Mike_Casey
2. Admina niks serverī:Fredis_World pirmā līmeņa acc , kurš nemāk adminēt, sādlaijf , jāņem nost vien būs .
3. Pierādījumi (Screenshots/Video): Lejāā , bet izlasat pa priekšu .
4. Apraksts par situāciju. - Šis "krutais" "vecais" admins - Fredis Pasaule , nemāk adminēt. Kā?
- Nezin nu VISPĀR NEKO par serveri . Jail ir bugs ,kuru zin visi admini ,ka tikko uzspawnojies jail , hp atjaunojas, šis kiko ,ka man hp hax :D Kas notiktu, ja varētu banot ? 
Vel diršos ar viņu , šis saka,paskaties uz servera līmeņiem , nu kurš tā saka ? Kādi mazie vienkārši .. un saka ,ka viņam 18 , kātad , ej maizi pelnīt . Vienkārši ņemat nost , apsolīja mani 24/7 specot ,un banos visu laiku ,par katru sīkumu . Nedomāju ,ka viņam tāds līmenis, bet nu servera zināšanas ir apaļa O . Sēžam trīs pacani skype .. [nākošā situācija] visi runajam pa skype a viens nomaina wepu - čalis jail par QS :D kāda jega rpot ,ja neviena nav apkārt ? Šis tev kāds hardcore RP serveris ? Vai nu ņem šitās huiņas vērā vai ej prom . :)

 

Rekur pierādijums tev par jailbug , kur tu mani kicko par hp hax utt. -.- .. - 

Link to comment
Share on other sites

Es kickoju par jaildm, jail wep. Nesaprotu šim topic jēgu. Un atradi pa ko šaut, sergeju, es jau viņu pieķēru - kā viņš mašīnas labo. :D - nenoliedzu to bugu.

EDIT: Un es gribētu, lai šis būtu kāds hardcore rp, tad nebūtu tādu kā tevis, un visi būtu laimīgi.

Topic Tu veidoji, jo tev skauž un tāpēc,ka nesanāca ielīst man...

Link to comment
Share on other sites

Es kickoju par jaildm, jail wep. Nesaprotu šim topic jēgu. Un atradi pa ko šaut, sergeju, es jau viņu pieķēru - kā viņš mašīnas labo. :D

nu laboja ? ieliec pierādijumu . 

Man vienalga ,ko citi saka, bet šitais bija vienkārši tev, lai zini . . un nesauc mani par tādu ,kurš neko nezin -_-

Atradis par ko šaut? 

Mēs viens otram šāvām lol .. Tas jau vien pierāda ,ka neko nezini . :)

Es gan saprotu , šis topiks ,liek tev saprast ,ka vel daudz jāmācās . ;* Protams ,ka kikoji , nav pierādijumi , jo uzreiz fraps izslēdzas , bet ganjau ar skrīniem pieķeršu. 

Link to comment
Share on other sites

Es kickoju par jaildm, jail wep. Nesaprotu šim topic jēgu. Un atradi pa ko šaut, sergeju, es jau viņu pieķēru - kā viņš mašīnas labo. :D

ka to saprast '' atradi pa ko saut'' cip hakeris vai ka?

Edited by Esesietis
Nemaisies kur nevajag! /+1wp
Link to comment
Share on other sites

ka to saprast '' atradi pa ko saut'' cip hakeris vai ka?

Tip jā.

TC : Cik sapratu, tad keisijs tik centās parādīt, cik kruts viņš ir.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...