• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

IESKATS PAR ATGRIESHANOS SAMP.LV


Recommended Posts

Paraugs kā pareizi veidot sūdzību!

 

820898_m.png

 

1. Tavs niks iekš serverī?: PASHI REDZAT,KAS RAKSTA

 2. Pārkāpēja niks iekš serverī?:
 3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: VISS IR UZRAKSTITS APAKAKSHA
 4. Kā vainas dēļ tas notika? -  KAS TO LAI ZIN
 5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time): NAV JAGA 5 MIN JAILA UN ARA

TAS IR RAKSTITS LAI KARTEJO WERNU NESANEMTU UN TAGAT DARGIE ADMINI VAI MODI, KAS MAN UZLIKS WARNU ZINASHU KA DRAUGU SHAJA SERVERI PASTAV STARP SPELETEJIEM UN ADMINIEM ( TA REDZ NEVARETU BUT, VISIEM IR JABUT VIENLIDZIGIEM, SAVADAK SANAK TA LIEK 1 JAILA UZ 20MIN SAVU DRAUGU UZ 2 MIN)

 

( PIRMAIS POSPTS, KO ESMU IEVEROJIS UN NE PEDEJAIS )Piemers ko atradu. (Atvainojos par postu  :( Vins to man teica ooc+mes vel pa skype bazarejam) Tatad tas ir 1 punkts, DARGIE SPELETAJI, VARAT RAKSTIT SUDZIBAS SAVU KOMENTARU - SAVAS DOMAS, tikai nerakstiet tapat, bet prieksha pierakstiet "'Atvainojos par postu'" garantets, WARN JUMS NEBUS  ES NEZINU VARBUT JUMS VINSH IR KADS KORS, DRAUGS SPELE VAI KAIMINSH REALA DZIVE

 

Kadu laiku nebiju spelejis tad atgriezos un skatos citi admini, neeko sliktu par adminiem nevaru teikt, vini censhas un dara ko var. 

Vienigais minus ir viniem kad nepalidz speletajiem par 1 adminu ( neatceros vardu ) vinsh vismaz ar mani parunaja Malacis MILZIGS PALDIES VINAM , ka vismaz vareji tik daudz ka sazinaties un atbildet uz manu /report

Cerams nevienu adminu neapvainoju ( on bija 3 admini  cik redzeju pec kikiem, baniem un jailiem )

Zinu ari to ka plns ekrans jums ir ar visiem kill personam kas un ko un ar ko, esmu pats bijis admins tapec neko neparmetu adminiem, bet tomer admini ir domati tadel lai atbildetu uz jebkuru /report

+ ir ari servera ipashniekam ka cazino telpes stavot pie galda nevar noshaut (Esmu redzejis un ari man ta ir darijushi un pec tam saka ka esot hp hack ari servera ipashniekam milzigs paldies par tadu fishku

- ir tas servera ipashniekam ka  tas lai vispar uzliek ta lai nevar pashaut, karoch spavna versija. ( nu cerams sapratat)

A un kas atiecas uz cazino apsargiem '" LOHI'" ka sak shaut vienu pec otra un vel apmekletajus smiekli nak, vini laikam neapzinas to ka uz cazino vairak neviens neies un cazino ipasniekam ir del ta zaudejumi( ir man SS bet kada jega man likt, pasedes 5 min un ara, vares turpinat nemt ieroci un bliest talak nu tas protams bez rp, atzistu man ar rp ir pagruti neesmu tik gudrs un rakstu leni, ar 1 roku, 2 sorry man salausta. 

ECTUS - CERAMS TU LASI SHO PAR KAZINO.

 

SHO GARO PENTERI ES LIKSHU PIE SUDZIBAM, KAPEC?, JO JUS DARGIE SPELETAJI TUR TIKAI SKATIETITIES UN ARI MODI DAZREIZ BET RETI CIK SKATOS IESKATAS

UN LUGUMS PIRMS RAKSTI KOMENTARU RAKSTI KO ES ESMU RAKSTIJIS, JA ESI IZLASIJIS;DDD

Dargie speletaji, lai butu droshi par warn punktu nesanemshanu uztaisiet pie beztemas rakstu 

"IESKATS PAR ATGRIESHANOS SAMP.LV"

 un tur es ari atbildeshu uz jusu komentariem manis noniecinashanas, vai taisnibas teikshanas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...