• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

mani jau grib banot par s0bi


Recommended Posts

Karoč, dēļ šī mani grib banot par sobi? A nahujam?


 


Banot grib Fredis, vsp domāju, ka viņam nada admin off, šitas jau par traku paliek...


 


...Haku man nav, man vnk hūds ir pisināts, esmu čakarējies ar viņu. Un tā vai tā, kā tad es ar sobi ienāktu?  Varu parādīt jebkuram skype koplietošanā, kad nāku iekšā, mape un hūds man nav, bet kad izkiko, tad paliek. Tā ir GTA sa problēma, nevis s0bis... Te tak ir krutie anticheati, ar s0bi nevar ienākt, kiko, nav man sobja, mani izkikotu.


 


MODI neliekat TC, lai izskata augstākas personas, piemēram sākot ar 4lvl acc!


Link to comment
Share on other sites

Es jau saku, liku jaunu hudu, galīgs sū*s, bg bija balts, neko nevar redzēt, neko nesaproti, moš kkā nepareizi izņēmu, bet labāk, nekā nekā? Vēljoprojām uzskatat ka man bans un līderis off? :/

Link to comment
Share on other sites

Nu vecīt, kā tā var di##t, tu pats zini,ka skype runājām un tu man par sobi stāstīji. esmu tevi vairākas reizes pieķēris, bet tad pažēloju, jo nebija nekas vairāk par mašīnas salabošanu,ko dara viss serveris. Un tagad, tu pats sevi nodevi, tāpēc travks, nevajag te melot,ka tas nav sobis. ;)

Edit: un tas ir parastais huds, kāpēc neliki atkārtotu sūdzību, kad tev uzlika lēmumu un kad skype veci tēloji?

Link to comment
Share on other sites

Es piedāvāju adminiem pārbaudīt, lai šis jauneklis iedod savu hud.txd failu un kāds admins, kam ir tīrs GTA, to notestē, kā arī, ja tava versija ir patiesa, kapēc nauda rādās?

 

P.S Iztiksim bez warn, Howijs atsūtīja pa telefonu sms, ka varu postot

Link to comment
Share on other sites

Vo,iedosi Fredim to ko Taylors teica,tad būs gala lēmums.

Edited by #Kirpič
Lucu, pec iespejas atrāk!
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Viņš man netaisas neko sūtīt, melo man....

Man pietiek ar šo: būs bans.

[21:43:06] Kirpič//Puisens: Tu zini,ka es zinu,ka tev bija sob..
[21:43:10] † Reinis. ^^ || Zhigulis :$ †: bija
[21:43:13] † Reinis. ^^ || Zhigulis :$ †: un izbija
[21:43:17] † Reinis. ^^ || Zhigulis :$ †: kapēc vsp nodevi?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...